Inovace, která dělá vysávání
tišším a efektivnějším.

Inovace, která dělá vysávání
tišším a efektivnějším.

Vytvořením systému hubice-trubice-rukojeť-hadice, který je značně účinnější i ergonomičtější je kousek sám o sobě. Kombinace se snížení hladinou hluku hraničí s pozoruhodností. Systém AeroPro má toto všechno. Většina lidí si neuvědomí, jaká je důležitá hubice, když dojde na vysávání. Ve skutečnosti je nejdůležitější. Systém AeroPro - hubice, trubice, rukojeť a hadice - je navržen na optimální průtok vzduchu, což znamená extrémně účinné vysávání prachu. Za účelem maximalizace průtoku vzduchu je trouba širší, než tradiční trouby. Pečlivě navržený vnitřek s ohledem na průtok vzduchu také hraje důležitou roli při snižování hladiny hluku. Všechny součásti systému jsou utěsněny, aby se zabránilo úniku částeček prachu.

Většina lidí si neuvědomí, jaká je důležitá hubice, když dojde na vysávání. Ve skutečnosti je nejdůležitější. Systém AeroPro - hubice, trubicea, rukojeť a hadice - je navržen na optimální průtok vzduchu, což znamená extrémně účinné vysávání prachu. Za účelem maximalizace průtoku vzduchu je trubice širší, než u tradičních vysavačů. Pečlivě navržený vnitřek s ohledem na průtok vzduchu také hraje důležitou roli při snižování hladiny hluku. Všechny součásti systému jsou utěsněny, aby se zabránilo úniku částeček prachu.

Výrazně zvýšená je i pohyblivost, která je důležitá pro účinné vysávání, jakož i pro jeho jednoduchost. Rukojeť je měkká a štíhlá, aby se jí vysavač snadněji a přesněji ovládal. Ergonomická rukojeť poskytuje několik poloh pro ruku, čímž se sníží napětí zápěstí a některé modely mají na rukojeti tlačítka dálkového ovládání. Kromě toho je trouba vyrobena z lehkého hliníku, čímž se snížila její hmotnost, ne však na úkor pevnosti a stability.
To vše pro usnadnění vysávání.

Předchozí článek

Udržitelný
design

Témata
 
Poslat příteli

Odeslat více přátelům

Náhled e-mailu Ahoj, myslím, že toto by tě mohlo zajímat

Zavřít