Objevte

Sušičky

Bezpečná péče o jemné prádlo

Dopřejte i svému nejchoulostivějšímu oblečení dokonalou péči s našimi sušičkami. Technologie DelicateCare přizpůsobí program sušení každému typu tkaniny pro ty nejlepší výsledky a dokonalou péči. To platí dokonce i pro vlnu nebo hedvábí určené jen k ručnímu praní. Sušička disponuje speciálními programy, při nichž jsou teplota i pohyb bubnu uzpůsobené tak, aby se prádlo perfektně usušilo a přitom bylo chráněno před poškozením.

Sušení vlny bez srážení

Modrý certifikát Woolmark je zárukou toho, že sušička DelicateCare bezpečně usuší i vlněné prádlo určené pouze k ručnímu praní. Patentovaný program sušení vlny upravuje pohyb bubnu tak, aby simuloval sušení na plocho a tím chránil vaše prádlo. Na rozdíl od klasického sušení v sušičce také brání jeho sražení. Proto můžete svůj oblíbený svetr sušit zcela bez obav.

Sušička DelicateCare

Sušička DelicateCare přizpůsobí program každému typu tkaniny pro nejlepší péči, dokonce i jemným tkaninám jako je hedvábí.

Sušička Electrolux DelicateCare

Sušte hedvábí v sušičce DelicateCare

Nyní můžete bez obav sušit dokonce i to nejcitlivější hedvábné oblečení. Program pro hedvábí sušičky DelicateCare pečuje o vaše hedvábné prádlo úplně stejně jako při přirozeném sušení nebo chemickém čištění*. Nízké teploty a šetrné pohyby bubnu u tohoto programu jsou přizpůsobeny vlastnostem látky a vy tak máte jistotu, že vaše jemné prádlo zůstane i po sušení v perfektní kondici.

*Výzkum WL 7112/14 institutu wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH

Pečujte o vaše venkovní oblečení

Venkovní oblečení může ztrácet svou funkci, když se zašpiní. Praní chrání prodyšnost materiálu, zatímco správné sušení obnovuje odpuzování vody. Volbou programu pro venkovní oblečení na vaší pračce zajistíte, že vaše funkční oblečení bude připravené pro venkovní krásy, kdekoliv budete.

Sušení na míru

Naše sušičky se systémem OptiSense poskytují vašemu oblečení tu nejšetrnější možnou péči. Snímače automaticky upraví čas programu podle objemu vložené náplně a program se ukončí přesně ve chvíli, kdy se vaše prádlo dosuší. Nikdy tak nebudete plýtvat energií při přesušování. Díky systému OptiSense jsou naše sušičky šetrné k životnímu prostředí i k vašemu oblečení.

Výkon bez kompromisů

Invertorový motor oproti klasickému motoru vyniká tišším chodem, větší spolehlivostí a delší životností. A protože jsme o jeho kvalitách přesvědčení, nabízíme vám na všehny produkty s invertorovým motorem prodlouženou záruku v délce 10 let. Systém EcoFlow v našich sušičkách navíc při sušení zachycuje i ty nejjemnější částice vláken. Díky tomu mají sušičky nižší spotřebu a dosahují prvotřídního výkonu po celou dobu své životnosti.

Přesýpací hodiny

Rychlé sušení

Pospícháte a potřebujete mít prádlo rychle usušené? Funkce TimeManager umožňuje zkrátit čas sušení až o 40 % při zachování vynikajících výsledků. Navíc máte vždy jistotu nejkratšího času sušení, protože snímače přizpůsobí délku programu objemu vloženého prádla. Vaše oblíbené oblečení tak pro vás bude připraveno kdykoli budete potřebovat.

Pračka UltraCare a bubnová sušička DelicateCare

Dokonalá kombinace

Pokud chcete, aby o vaše prádlo bylo dokonale postaráno, je důležité zvolit si nejen správnou sušičku, ale také pračku. Kvalitní péče při praní i sušení zajistí, že prádlo zůstane mnohem déle v té nejlepší kondici. Naše sušičky DelicateCare našly svého ideálního partnera v pračkách UltraCare™ Eco. Tyto spotřebiče jsou k vašemu prádlu prokazatelně stejně šetrné jako ruční praní.

Hromádka oděvů právě usušených v bubnové sušičce