Objevte

Pračky

Perfektní výsledky při 30 stupních

Při praní v běžných pračkách může docházet k nerovnoměrnému rozložení pracího prostředku a aviváže v bubnu pračky. Abychom zajistili perfektní péči každému vláknu, vyvinuli jsme systém UltraMix. Ten předmíchá aviváž i prací prostředek s vodou ještě před vpuštěním do bubnu pro rovnoměrné dávkování. Pračka UltraCare™ Eco vám tak zajistí už při 30 stupních stejně dobré výsledky jako jiné pračky při vyšších teplotách. Chrání vaše prádlo a šetří energii i vaši peněženku.

Za 30 minut jako nové

Vezměte své nejoblíbenější košile do lázní se systémem SteamCare. Za pouhých 30 minut pára šetrně vyhladí zmačkání a osvěží vaše oblečení. Díky tomu ho nemusíte tak často prát a žehlit. Vaše prádlo tak bude i mezi praními vždy svěží a voňavé a zůstane déle jako nové.

V pračkách Electrolux se zelenou etiketou Woolmark Apparel Care lze bezpečně prát i oblečení z vlny určené pouze pro ruční praní a zároveň spotřebovat méně energie.

Cathryn Lee

Společnost Woolmark

Pračka UltraCare™ Eco

S pračkou UltraCare™ Eco je vaše jemné prádlo v bezpečných rukou.

Pračka Electrolux UltraCare Eco

Nejlepší péče o vlnu

Když dojde na vaše oblíbené vlněné prádlo, potřebujete mít jistotu, že váš spotřebič mu věnuje tu nejlepší péči. Pračka UltraCare™ získala zelený certifikát Woolmark, který potvrzuje, že jí můžete svěřit i to nejchoulostivější prádlo určené jen pro ruční praní. Pračka je navíc na špičce i co se týče její energetické úspornosti.

Vypere najednou až 8 kg prádla

Energetická třída A+++

Disponuje funkcí AutoSense - přizpůsobí prací program vloženému množství prádla

Díky jedinečné funkci předmíchání pracího prostředku dosáhnete perfektních výsledků již při 30 stupních.

Funkce OptiSense chrání vaše prádlo před přepíráním

Šetrně vypere i vlnu určenou jen pro ruční praní

Osvěžte své oblečení mezi praním pomocí páry

Po nejlepším praní to nejlepší sušení

Citlivé sušení i těch nejchoulostivějších tkanin

Sušička přizpůsobí pohyb bubnu potřebám materiálu

Bezpečné sušení vlny

Ideální v kombinaci s pračkou UltraCare™ Eco

Chraňte své prádlo před přepíráním

Technologie OptiSense upraví čas i spotřebu vody podle hmotnosti vložené náplně. Zabraňuje tak zbytečnému přepírání prádla i nadměrné spotřebě elektrické energie. Praní je díky tomu šetrné nejen k vašemu oblečení, ale také k životnímu prostředí.

Hromada košil v koši na prádlo

Perte až 8 kg prádla najednou

S našimi pračkami je péče o velké množství prádla snazší než kdykoli předtím. Mimořádně velký buben poskytuje dostatek prostoru pro prádlo celé vaší rodiny. Navíc je konstruován tak, aby při praní bylo vaše prádlo chráněno před jakýmkoli mechanickým poškozením. Nezáleží na tom, zda perete jen pár triček nebo máte plnou pračku, vaše oblečení je díky bubnu SoftDrum v bezpečí.

Spolehlivý invertorový motor

Inspirovali jsme se u profesionálních spotřebičů, které využívají invertorových motorů, aby obstály v náročných provozech. Nyní si můžete dopřát jejich výhody přímo u vás doma a užít si tišší provoz, spolehlivý chod i delší živnotnost. A protože jsme si kvalitami našich spotřebičů s invertorovým motorem naprosto jistí, poskytneme vám na ně prodlouženou desetiletou záruku.

Pračka, která se vám přizpůsobí

Nastavte prací cyklus tak, aby perfektně zapadl do vašeho nabitého programu. Pomocí funkce TimeManager® si můžete v několika jednoduchých krocích zvolit, za jak dlouho chcete mít prádlo vyprané. Vaše oblíbené oblečení tak budete mít připravené vždy po ruce. S funkcí odloženého startu navíc můžete praní odložit až o 20 hodin, tak aby vám to co nejlépe vyhovovalo.

Pračka UltraCare Eco vedle bubnové sušičky DelicateCare

Dokonale vypráno, dokonale usušeno

Tajemství nádherně měkkého a příjemného prádla nespočívá pouze ve volbě správné pračky - stejně zásadní je i sušení. Naše sušičky DelicateCare jsou pro pračky UltraCare™ Eco ideálním partnerem. Díky inovativní technologii tepelného čerpadla suší prádlo šetrně při nízkých teplotách, aby se zabránilo jakémukoli jeho poškození.

Svěží, suché a nadýchané košile