Pečujte o vaše košile

Svěží bílá košile

Svěží bílá košile

Jak pečovat o klasické košile

Klasická bílá košile je jako malířovo čisté plátno. Dokonalý základ pro stylové sebevyjádření. Vždy můžete uplatnit svoji tvořivost, ať už bude výsledek důmyslný či neformální. Módní trendy během generací přicházejí a zase odcházejí, ale bílá košile je stále v kurzu. Uchovávat ji svěží, čistou a v nejlepším vzhledu je nyní snadné i bez chemické čistírny.

An unbuttoned blue shirt

Než se pustíte do praní košile, rozepněte ji včetně manžet a límce. Nezapomeňte zkontrolovat doporučenou teplotu, případně základní pokyny pro praní na jejím štítku.

A crisp white shirt

Chcete-li udržet své bílé tričko dlouho jako nové, používejte prací prostředek s příměsí bělidla. Bílé prádlo tak zůstane opravdu bílé.

A diagram showing the gap to leave between your clothes and the drum ceiling

Aby na prádle nezůstávaly zbytky pracího prostředku, je důležité pračku nepřeplňovat. Mezi dávkou prádla a stropem bubnu by měl zůstat prostor přibližně na šířku dlaně. 

Vezměte vaše košile do lázní

Vaše nejoblíbenější košile toho pravděpodobně zažije hodně. V každodenním ruchu a shonu se zničí onen svěží pocit, který vám poskytuje a který máte tak rádi. Naše pračky se systémem SteamCare napodobují ošetření v lázni a přinesou vám ten příjemný pocit zpět za pouhých 30 minut. Uvolňují vlákna, odstraňují pachy a navrátí vašim košilím onu nenahraditelnou měkkost a čistotu bavlny. Takové výsledky budete vždy rádi předvádět.

Objevte pračky

Síla páry

Pověste vaši košili v koupelně, když se sprchujete, a z první ruky uvidíte, jak pára dokáže vaše oděvy oživit. Nadměrná vlhkost pomáhá vyhlazovat pomačkání na vaší košili a uchovává ji svěží. Chcete-li však odstranit zmačkání vašeho oblečení rychleji a snadněji, vyzkoušejte naše pračky se systémem SteamCare. Se zabudovaným napařovacím programem dokonce ani nemusíte vaše oděvy prát, aby byly „jako nové“.

Svěží bílá košile se štítkem Electrolux

Osoba žehlící košili pomocí parního generátoru Electrolux

Bezproblémové a bezpečné žehlení

Přestože s parním programem pračky si můžete ušetřit námahu při žehlení, když už musíte žehlit, použijte napařování. Náš parní generátor vytváří velmi rychle velké množství páry, která tkaninu uvolní, a výsledkem jsou ty nejhladší bílé košile. Kromě toho je velmi šetrný. Díky rychlosti tvorby páry je čas, kdy je vaše košile vystavena vysokým teplotám, omezen na minimum. Takže kromě odstranění pomačkání také pomáhá lépe zachovávat životnost vašich oděvů.

Objevte parní generátor

Takto důležitá součást šatníku vyžaduje důkladnou péči, aby vždy vypadala jako nová a byla stejně pohodlná. Šetrné napařování je skvělý způsob, jak zajistit, aby vždy vypadala skvěle, ať už ji spárujete s jakoukoli jinou částí oblečení a při jakékoli příležitosti. Čtěte dále a dozvíte se, jak pečovat také o další vaše oblíbené oděvy.  

 

 

Vlna

 

Venkovní oblečení


Objevte více se značkou Electrolux

Více než čisté prádlo

Pračky Electrolux v sobě snoubí výkon, účinnost a šetrnou péči zajišťující dlouhou životnost tkanin.

Objevte pračky

Měkkost, která je normou

Pokud jde o měkkost, není nad oblečení, které jste právě vyjmuli ze sušičky. Bubnové sušičky Electrolux vám tento neodolatelný pocit přinesou u celého vašeho šatníku, dokonce i u jemného prádla.

Objevte bubnové sušičky

Dvojitá péče, polovina místa

Ta samá skvělá péče, stejně vynikající výsledky praní a sušení. Pračky se sušičkou Electrolux představují nekompromisní řešení, které vám ušetří čas i prostor.

Objevte pračky se sušičkou

 
Poslat příteli

Odeslat více přátelům

Náhled e-mailu Ahoj, myslím, že toto by tě mohlo zajímat

Zavřít