Partnerství

Získejte více od Electroluxu

A našich partnerů 

Rádi podporujeme zajímavé projekty a spolupracujeme s těmi nejlepšími z oboru. Abychom vám společně mohli přinášet nezapomenutelné kulinářské zážitky. 

Tuscany Taste

Značka Electrolux je partnerem toskánského bistra a kantýny Tuscany Taste. Jedinečné místo, kde si můžeme užít pravou toskánskou atmosféru společně s vynikajícím vínem a lahodnými pokrmy, připravenými známým šéfkuchařem – Martynem Polačkem. Bistro s kantýnou je vybaveno multifunkční troubu s unikátní technologií PlusSteam pro to nejkřupavější italské pečivo či chléb.  

V sezóně můžete Tuscany Taste a s nimi i multifunkční troubu PlusSteam vidět na food festivalech, marketech a dalších akcích, kam patří dobré jídlo.

Škola vaření Electrolux AvantGarde

Značka Electrolux je dlouholetým partnerem kuchařské školy Electrolux AvantGarde, která se nachází v jednom z nejzajímavějších českých administrativních staveb – budově PPF Gate. Kuchařská škola je vybavená multifunkčními parními troubami včetně vakuové zásuvky Sous Vide pro nízkoteplotní vaření, indukčními varnými deskami a malými spotřebiči včetně příslušenství, jako je kuchyňský robot Assistent či stolní a tyčové mixéry. Na některém z námi nabízených kurzů se naučíte vařit profesionální pokrmy v domácím prostředí. 

Kuchařská škola Vaření hravě v Brně

Značka Electrolux je partnerem kuchařské školy Vaříme hravě, jež je mimo jiné vybavená multifunkčními parními troubami určenými pro exkluzivní kurzy vaření. Naučíme vás naše trouby ovládat tak, abyste je využili na maximum a vykouzlili díky nim ta nejchutnější jídla.