• Máte chuť vyzkoušet naše recepty? Pro zhlédnutí videí klikněte na obrázky. 

 • Malinové pusinky Sněhové pusinky s červeným pomerančem Domácí knackerbröt
  Malinové pusinky Sněhové pusinky s červeným pomerančem Domácí knackerbrot
  Středomořský tatarák Jablečné párečky Párečky s červeným vínem
  Středomořský tatarák  Jablečné párečky  Párečky s červeným vínem   
  Raw kakaové tyčinky Batátové smoothie s medem Salát s uzeným kachním masem
  Raw kakaové tyčinky s arašídovým máslem a čaj na dobré zažívání   Batátové smoothie s medem Salát s uzeným kachním masem   
  Rakytníkové smoothie
  Citrusová gremoláda na chřestu
   Opečený chléb s pomazánkou  
  Rakytníkové smoothie s kondenzovaným mlékem   Citrusová gremoláda na chřestu Opečený chléb s pomazánkou   


     


 • Inspirováno profesionálními kuchaři. Vyvinuto pro vás.

  Profesionální kuchaři po celém světě spoléhají na naše trouby, varné desky, myčky nádobí a malé spotřebiče při vytváření nezapomenutelných jídel pro své zákazníky. Spotřebiče z řady Expressionist a kuchyňské roboty Assistent byly vytvořeny na základě jejich zkušeností, takže se na ně můžete spoléhat i vy!

  Kuchyňský robot Assistent

  Výkon

  Ať jde o hnětení těsta na chleba nebo těstoviny, mletí masa nebo míchání třeného těsta na dort, Assistent září při plnění i těch nejtěžších kuchyňských úkolů. Robot Assistent disponuje 10krokovým motorem o výkonu 1000 W, takže je natolik silný, že si poradí s každým úkolem.


  Příslušenství

  Každý Assistent se dodává se spirálovitým hnětačem těsta, plochým šlehačem a metlou, takže se těmto těžkým kuchyňským úkolům můžete vyhnout a nechat to na něm. Náš špičkový model EKM4200 v černém provedení obsahuje navíc nástavec na saláty a nástavec na mletí masa – umožňuje tedy přípravu kompletního jídla pouhým otočením knoflíku. Milovníci italské kuchyni si k němu dále mohou přikoupit i nástavce na přípravu těstovin.

  Snídaňová řada Expressionist
   

   


  Malé spotřebiče s širokým využitím

  Kolekce malých kuchyňských spotřebičů Expressionist nabízí vše, co potřebujete pro přípravu dokonalé snídaně. Prémiová řada spotřebičů, ve které najdete rychlovarnou konvici, tyčový mixér, stolní mixér, překapávací kávovar a topinkovač, najde využití v každé kuchyni. S pomocí těchto šikovných pomocníků s intuitivním ovládáním během okamžiku připravíte horký čaj, lahodnou kávu, křupavé topinky, hustou šlehačku nebo jemné ovocné smoothie.

   

  Funkce

  Spotřebiče z řady Expressionist mají řadu inteligentních funkcí jako je Auto-Start u překapávacího kávovaru, variabilní ovládání teploty u varné konvice, ukazatel pro odpočítávání u topinkovačů či extra odolné titanové nože u tyčového mixéru, díky kterým zvládnete i domácí ledovou tříšť. Všechny spotřebiče jsou navíc k dostání v moderním nerezovém provedení.


  Tyčový mixér UltramixPro

  Vířivá síla

  S výkonem 700 W, unikátními lopatkami na omáčky a designem zvonovitého tvaru dosáhnete vířivé síly, která docílí nejjemnějších výsledků. Mixovací tyč dlouhá 25 cm vám umožní mixovat i v těch nejhlubších kuchyňských nádobách.


  Příslušenství

  Pomocí tří speciálních lopatek na omáčky odstraníte hrudky a dosáhnete smetanové konzistence také u polévek, koktejlů, kaší, majonéz a mnoha dalších jídel. V závislosti na modelu je robot dodáván s mixérem, mini sekáčkem a dvěma metlami. Můžete krájet, sekat, šlehat, míchat, mísit, mačkat nebo mixovat a užít si vaření s UltramixPro jako profesionálové!

 
 
Zavřít
 
Poslat příteli

Odeslat více přátelům

Náhled e-mailu Ahoj, myslím, že toto by tě mohlo zajímat

Zavřít