Objevte

Indukční varné desky

Zapojte kreativitu

Bez fantazie, dobrých nápadů a odvahy experimentovat by v kuchyni byla nuda. Máte chuť zažít víc? Spotřebiče Electrolux posunou vaši kreativitu do nových dimenzí a promění vaření v zábavu. Nechte se inspirovat, zkoušejte nové kombinace chutí a servírujte svým nejbližším skvělá jídla, na která budou s láskou vzpomínat.

Nejčistší a nejbezpečnější povrch

Indukční varné desky se přizpůsobí vašim nádobám a ohřejí je rychle a rovnoměrně. Pokud nejsou na varné desce žádné nádoby, varné zóny se neohřejí. Nevyužitý povrch navíc zůstává chladný, takže je vaše indukční varná deska bezpečnější. Na indukční varné desce se nic nepřipálí a na jejím hladkém a plochém povrchu se nečistoty nemají kam schovat. Můžete tak lahodné pokrmy připravovat bez starostí.

Ovládací panel indukční varné desky Electrolux

Správná teplota ohřevu během okamžiku

Při indukčním vaření můžete provádět malé úpravy teploty naprosto bez problémů, abyste dosáhli požadovaných výsledků. Stačí posunout ovládací prvky a teplota se okamžitě změní. Můžete tak udržovat omáčku při ideální teplotě, aniž by hrozilo, že se připálí. Navíc přesné ovládání teploty znamená, že nedochází k zbytečnému plýtvání energií, což oceníte, až vám přijdou účty za elektřinu.

Vařte více jídla najednou

S varnou plochou FlexiBridge máte k dispozici více místa pro přípravu svých oblíbených pokrmů. Můžete spojit až čtyři různé varné zóny při jedné rovnoměrné a stálé teplotě. Při přípravě jídla pro celou rodinu se tedy nemusíte obávat, že pánev bude příliš horká nebo naopak příliš studená. Můžete se tedy s klidem těšit na výsledky, na které se sbíhají sliny.

Pánev na indukční varné desce Electrolux Infinite™

Jednoduše luxusní

Darujte své kuchyni trochu více stylu s varnou deskou Infinite™ Pure. Nejsou na ní vidět žádné ovládací prvky ani varné zóny, dokud nestisknete tlačítko napájení. Poté se rozsvítí skvěle čitelný červený LED displej a je jasné, že můžete začít vařit. Ať je varná deska vypnutá či pracuje, propůjčuje vaší kuchyni krásnou moderní tvář.

Více prostoru k tvorbě

Tři pánve na ploše FreeZone indukční varné desky Electrolux Infinite Combi
Varná deska Infinite™ Combi

Ať se jedná o jakýkoli pokrm, varná deska Infinite™ Combi vám dává volnost vařit přesně podle vašich představ.

Indukční varná deska Electrolux Infinite™ Combi s grilem plancha

Snadná příprava jídla

S varnou plochou FreeZone můžete zdokonalit přípravu každé ingredience. Automaticky detekuje velikost a tvar až tří různých nádob. Pro každou z nich můžete nastavit danou teplotu, kterou si uchová, ať ji v rámci varné plochy FreeZone přesunete kamkoli. Naopak u větších nádob, jako jsou grily plancha, si můžete zvolit funkci rozdělení varné plochy a využít dvou rozdílných teplot u jedné nádoby pro přípravu dokonalých pokrmů.

Okamžitý přehled

Varná deska Infinite™ Combi je pro kuchaře dokonalým pomocníkem. Na jejím velkém displeji vidíte jedním pohledem vše potřebné, například polohu všech nádob a úroveň teploty pod nimi. Teplotu lze velmi snadno upravovat a nastavení časovačů je rychlé, takže máte plnou kontrolu vždy a nad vším. Díky tomu se tato varná deska skvěle hodí i pro složité kulinářské výtvory.

Indukční varné desky Electrolux

Hladké začlenění
Varná deska Infinite™ Pure

Diskrétní, sjednocený design

Okamžitý ohřev a automatické rozpoznání nádoby

Přesné dotykové ovládání posuvem

Skvělá přizpůsobivost
Varná deska Infinite™ s funkcí FlexiBridge

Okamžitý ohřev a automatické rozpoznání nádoby

Přesné dotykové ovládání posuvem

Rozdílné teploty pouhým přesunutím nádoby

Díky funkci spojení varných zón můžete vařit ve velkých nádobách

Bezkonkurenční flexibilita
Varná deska Infinite™ Combi

Okamžitý ohřev a automatické rozpoznání nádoby

Plně barevný dotykový displej

Kdekoli na varné desce můžete použít nádoby libovolných rozměrů – plocha FreeZone se nádobám přizpůsobí

Individuální ovládání a programování teploty u každé nádoby

Další výhody indukce

Tlačítko Stop and Go na indukční varné desce Electrolux
1
Okamžité zvýšení teploty

Díky tlačítku zesílení výkonu si můžete skvělá jídla vychutnat rychleji. Skvěle se hodí pro kuchařské úkony prováděné na poslední chvíli.

Tlačítko Stop and Go na indukční varné desce Electrolux
2
Přerušení a pokračování

Kdykoli potřebujete, jedním stisknutím tlačítka Stop&Go přípravu jídla přerušíte a dalším stisknutím můžete pokračovat, kde jste přestali.

Pára stoupající z hrnce do odsavače par
3
Odsavač par bez nutnosti ovládání rukou

Funkce Hob2Hood automaticky ovládá váš odsavač par v závislosti na tom, co právě na varné desce připravujete. 

Z varu k perlení jediným pohybem

Redukujete omáčku nebo opékáte na pánvi maso či rybu? Když víte, že budete potřebovat změny teploty při vaření rychle a snadno, použijte PowerSlide. Nemusíte přemýšlet nad seřizováním teplot při vaření. Jednoduše přesuňte svou pánev z jedné zóny ohřevu na druhou. Funkce PowerSlide vám poskytuje více volnosti a flexibility, ať připravujete jakkoli objemné nebo složité jídlo.

 

Soustřeďte se na vaření

Nechte varnou desku, aby se starala o váš odsavač par a soustřeďte se jen a jen na vaření. Pokud budete chtít, automaticky se při zapnutí varné desky zapne také funkce Hob2Hood. Když je tato funkce zapnutá, přizpůsobuje intenzitu odsávání par vašemu vaření. Při prudkém smažení dojde ke zvýšení sacího výkonu. Při dušení se naopak výkon sníží tak, aby odsávání bylo méně intenzivní a tišší.

Potřebuji k indukčnímu vaření nové pánve?

Většina moderních pánví je s indukčními varnými deskami kompatibilní. Pokud si nejste jisti, otestujte své stávající pánve pomocí magnetu. Jestliže magnet přilne ke dnu pánve, jedná se o správný typ materiálu pro indukční vaření. Nádoby z naší kolekce Infinite Chef se ohřívají až 14krát rychleji než nádoby z nerezové oceli. S indukčním vařením se skvěle doplňují.

Jehněčí s mrkví grilované na grilu Plancha značky Electrolux

Maximalizujte chuť jídla

Pro získání nejlahodnějších pokrmů používejte to nejlepší nádobí. V naší nabídce najdete příslušenství pro všechny kuchařské techniky, naše nádobí je konstruováno z vynikajících materiálů. Můžete tak využít potenciál vaší varné desky na maximum. Zkuste třeba náš gril Plancha s nepřilnavým povrchem, který vám umožní zdravé grilování, pražení nebo opékání bez tuku. 

Máte chuť zažít víc?

Inspirujte se od milovníků jídla

Tři blogy, pětice kuchařů, stovky receptů a tisíce fotek, nad kterými se sbíhají sliny. Mariku, Jirku, Terezu, Janu a Štěpána spojuje láska k jídlu a chuť dělit se s ostatními o recepty, tipy a nápady, jak proměnit vaření v kreativní zábavu. Nechte se inspirovat a nahlédněte přímo do jejich kuchyně. Jak si poradí s úkolem připravit tradiční jídla trochu jinak?