Objevte

Příprava jídla

Seznamte se s kolekcí Masterpiece™

Kompletní kolekce mixérů Masterpiece™
ČISTÝ DESIGN

Díky prvotřídním materiálům a elegantnímu zpracování se stane mixér z kolekce Masterpiece ozdobou vaší kuchyně.

Čistý design ovládacího panelu kuchyňského robota

Představujeme kolekci Masterpiece™

Kolekce Masterpiece™ je inspirována nejlepšími šéfkuchaři z celého světa. Každý mixér disponuje důmyslnými prvky, které představují vylepšení v jakékoli kuchyni.Třeba titanové nože TruFlow®, které jsou maximálně silné a odolné a můžete s nimi znovu a znovu sekat, drtit i zpěňovat i ty nejhouževnatější přísady.

 

Stolní mixér na kuchyňské lince

Přesné mixování,
maximum chuti

S naším stolním mixérem si vychutnáte smoothie nápoje nabité přirozenými přírodními chutěmi. Díky naší důmyslné konstrukci PowerTilt® a pomalejšímu motoru zůstává ovoce při mixování chladné, na rozdíl od vysokootáčkových mixérů, které při rozmělňování přísad zvyšují svou teplotu. Lépe se tak uchovají přírodní živiny syrového ovoce a zeleniny. Zároveň také nedochází k drcení semínek, takže se nemusíte obávat jejich hořké chuti ve vašem nápoji.

Čerstvě připravený nápoj smoothie z listové zeleniny ve skleněné nádobě s brčkem

Seznamte se s kolekcí Expressionist

Přehledné ovládání

Spotřebiče z této řady jsou vybaveny přehledným ovládáním, které vám usnadní přípravu lahodné kávy i křupavých toustů přesně podle vaší chuti.

Expressionist

Představujeme kolekci Expressionist

Dejte každodennosti nový rozměr. Tato řada spotřebičů s důmyslnými a inovativními funkcemi vám pomůže zdokonalit každodenní přípravu jídla a dodat jí správný šmrnc. Přináší vám luxus přesnosti a snadného ovládání, takže máte přípravu vždy dokonale pod kontrolou – ať už se jedná o stupeň propečení vašeho toustu nebo přesnou teplotu vody pro ten nejlahodnější čaj.

Překapávací kávovar Expressionist

Nastavte si, v kolik hodin chcete mít svou ranní kávu hotovou, a kávovar vám ji sám připraví.

Rychlovarná konvice Expressionist

Kroková regulace teploty a funkce OneCup Turbo™ pro rychlou přípravu jednoho šálku.

Toustovač Expressionist

Toustovač s extra velkými otvory, který vám umožňuje navolit si míru propečení pečiva.

Stolní mixér Expressionist

Vysoký výkon a titanem potažené čepele pro efektivní zpracování ovoce, ledu i ořechů. 

Tyčový mixér Expressionist

Všestranný pomocník pro přípravu koktejlů, pomazánek i krémových polévek.  

Kuchyňský robot Expressionist

Nejlepší kuchyňský pomocník, který za vás profesionálně nahněte jakékoli těsto. 

Seznamte se s kuchyňskými roboty Assistent

Přizpůsobivý pomocník

Potřebujete ušlehat pevný sníh z bílků nebo umíchat vláčné těsto? Navolte si jednu z 10 rychlostí pro perfektní výsledky.

Assistent

Představujeme kuchyňské roboty Assistent

Kdykoliv potřebujete více než dvě ruce, kuchyňský robot Assistent vám nabídne 1000W motor, který zvládne všechno náročné šlehání a mixování za vás. Ať jde o hnětení těsta na chleba nebo těstoviny, mletí masa nebo míchání třeného těsta na dort, Assistent září i při plnění těch nejtěžších kuchyňských úkolů. 

Nejlepší pomocník do vaší kuchyně

Představujeme vám nového robota Assistent z kolekce Expressionist, se kterým uhnětete to nejnadýchanější těsto a ušleháte ten nejpevnější bílkový sníh. Kuchyňský robot Assistent Expressionist má robustní celokovové tělo a je dodáván se dvěma nerezovými mísami o objemu 5,7 litru, takže se nezastaví ani před hnětením velkého množství tuhého těsta na chleba. V základním příslušenství jsou tři nástavce a speciální hnětací hák na těsto Truflow™. 

EKM4200

Kuchyňský robot Assistent

EKM4100

Kuchyňský robot Assistent

EKM4000

Kuchyňský robot Assistent

Kuchařka pro vašeho Assistenta

Robot Assistent vám zpříjemní vaření, ať už připravujete jídlo pro sebe či pro celou vaši rodinu. Hněte, šlehá, míchá a s dalším příslušenstvím namele dokonce i maso nebo pomůže s přípravou domácích těstovin. Hledáte kulinářskou inspiraci? Stáhněte si naši kuchařku plnou skvělých receptů a uvařte spolu s Assistentem ty největší lahůdky.  

Ponorný mixér vytváří luxusně vypadající čokoládovo-pěnový dort s malinovým přelivem

Od teď vaříte vy!

Každý den můžete doma bez námahy připravovat jídlo v profesionální kvalitě. Společnost Electrolux již 90 let spolupracuje s renomovanými restauracemi na celém světě a díky tomu zdokonaluje a modernizuje své spotřebiče. To vše za cílem dosáhnout co nejlepší chuti. Připravili jsme receptové hody, které vám pomohou objevit, co všechno můžete dělat s výrobky z kolekce Masterpiece™.