Objevte

Parní trouby

Kupte teď a získejte kurz vaření zdarma

Uvažujete o koupi multifunkční parní trouby, nebo už doma jednu máte? Naučíme vás ji ovládat tak, abyste ji využili na maximum a vykouzlili ta nejchutnější jídla. Pokud si nyní svoji domácnost vybavíte multifunkční parní troubou Electrolux, získáte kurz vaření ZDARMA.

Příprava jídel v páře ve vaší kuchyni

S profesionálními troubami je příprava skvělého a chutného jídla snadná. Naše parní trouby jsou vybaveny funkcí přidání páry. Pára harmonicky doplňuje tradiční horkovzdušné pečení a zlepšuje tak chuť i strukturu pokrmu. Můžete tak nadále připravovat všechny své oblíbené recepty, ale maso bude nyní jemnější a chléb vykyne výše. Pomocí páry můžete opakovaně a snadno vytvářet úžasná jídla. 

 

Chuť je všechno

Trouba CombiSteam Deluxe má parní nastavení pro každé jídlo. Vaření v páře zajišťuje šetrnou přípravu přísad, jako jsou ryby, a zachová přírodní živiny, vitamíny a barvy. S nastavením Horká pára Interval plus chutnají zbytky jídla tak, jako by bylo právě připraveno. Chcete-li, aby vaše pečené maso bylo uvnitř křehké, ale mělo křupavou kůrku, zvolte nastavení Horká pára Interval.

Seznamte se s naší nejmodernější parní troubou

Trouba CombiSteam Pro

Vedle vakuového vaření je parní trouba CombiSteam Pro vybavena všemi důmyslnými funkcemi trouby CombiSteam Deluxe.

Parní trouba Electrolux CombiSteam Pro

Proč zvolit vakuové vaření?

Při vakuovém vaření se přísady neprodyšně uzavřou, aby si zachovaly co nejvíc přirozené chuti. A díky troubě CombiSteam Pro již není vakuové vaření výsadou profesionálních kuchařů. Stačí do vakuového sáčku vložit vaše přísady s kořením a zatavit je pomocí vakuového přístroje. Poté sáček vložte do trouby k šetrné přípravě v páře a vychutnejte si jídlo doslova nabité chutí.

Displej pečicí sondy a parní trouba Electrolux

Vždy skvělé výsledky

Můžete se těšit z úžasných chutí, ať už připravujete jakýkoli pokrm. Pečicí sonda, která je součástí výbavy našich trub CombiSteam Pro a Deluxe, kontroluje přesné dávkování páry u vašich pokrmů. Můžete tak být vždy v klidu a těšit se na lahodné výsledky.

Najděte si parní troubu, která bude pro vás ta pravá

Standardní
Trouba CombiSteam

Vylepšete pečené maso i moučníky kombinací konvenčního ohřevu a páry

Pokročilá
Trouba CombiSteam Deluxe

Vylepšete pečené maso i moučníky kombinací konvenčního ohřevu a páry

Více možností díky ještě více parním programům

Profesionální
Trouba CombiSteam Pro

Všechny funkce trouby CombiSteam Deluxe

Připravujte jídla přesně podle vaší chuti díky přesnému ovládání vlhkosti

Nejpokročilejší příprava jídla v páře s funkcemi vakuového vaření

Další výhody parních trub

Čistý vnitřek trouby Electrolux

Snadné vaření, snadné čištění

Můžete trávit méně času drhnutím a více času pochutnáváním si na svých pokrmech. Naše trouby jsou vybaveny čisticími programy, díky nimž je čištění snadné. Čištění párou pomáhá při odstraňování nepoddajných zbytků jídla. A pyrolytickým čištěním se veškeré zbytky jídla promění v jemný popel, který snadno setřete. S touto troubou tedy není snadná pouze příprava jídla, ale i její údržba.

Vše, co v troubě potřebujete

Naše parní trouby vám poskytnou vše, co potřebujete k přípravě pokrmů s intenzivní chutí. S funkcí pomalého pečení si vychutnáte křehké maso, které se samo odděluje od kosti. Se zabudovaným grilem dosáhnete oné typické kouřové chuti. A ať už použijete společně s naším ventilátorem o velikosti XL kteroukoli úroveň trouby, výsledkem bude vždy rovnoměrně propečený pokrm. 

Souprava Deluxe® k přípravě jídel v páře od firmy Electrolux

Dokonalý účinek páry

Se soupravou Deluxe® k přípravě jídel v páře zachováte skvělou chuť a strukturu vašich ingrediencí. Naše speciálně konstruované plechy do trouby s malými otvory zesilují účinek páry a umožňují rovnoměrnou cirkulaci páry. Vaše jídlo zůstane chráněno před přebytečnou vodou, takže si dokonalé pokrmy připravené v páře můžete vychutnat pokaždé. 

Vařte, pečte grilujte v multifunčkní parní troubě

Vyzkoušejte recepty pro parní trouby

Vaření a pečení v páře představuje moderní a zdravý způsob přípravy jídla. V multifunkční parní troubě připravíte vše od šťavnatého lososa či poctivého steaku přes křupavý domácí chléb až po ovocné knedlíky. Inspirujte se recepty, které pro vás připravil šéfkuchař Antonín Bradáč a objevte s námi kouzlo páry.

Přijďte ochutnat delikatesy z parních trub

Chtěli byste ochutnat dobroty z multifunkční parní trouby? Stavte se na některé ze zastávek Electrolux Foodtrucku a pochutnejte si na lahůdkách připravených našimi šéfkuchaři. Těšíme se na vás! Naši trasu můžete sledovat zde. 

Přihlaste se na exkluzivní kurz vaření

Uvažujete o koupi multifunkční parní trouby, nebo už doma jednu máte? Naučíme vás ji ovládat tak, abyste ji využili na maximum a vykouzlili ta nejchutnější jídla. Pokud si nyní svoji domácnost vybavíte multifunkční parní troubou Electrolux, získáte kurz vaření ZDARMA. Nebo byste si chtěli troubu nejprve vyzkoušet? Zúčastněte se kurzu, a pokud vás lahůdky z parní trouby přesvědčí a rozhodnete se zakoupit si ji do tří měsíců od absolvování kurzu, kurzovné vám vrátíme zpět.