Výrobky

Chlazení

Chlazení

Připravili jsme pro Vás řadu chladniček a mrazniček v mnoha velikostech i kombinacích. Například si můžete vybrat chladničku, která připravuje chladnou filtrovanou vodu přímo ve výdejníku ve dveřích, nebo mrazničky, které nikdy nezamrzají.

Vaření

Vaření

Electrolux nabízí širokou řadu stylového zařízení pro nové kulinářské zážitky. Parní trouby pro dokonalou chuť, indukční varné panely pro perfektní kontrolu a elegantní a účinné odsavače.

Mytí nádobí

Mytí nádobí

Když je po hodování, je čas na odpočinek. Udělejte si hezkou chvíli jen pro sebe, protože víte, že o nádobí je postaráno. Navíc díky vynikající spotřebě vody a energie můžete ušetřit okolní přírodu.

Péče o prádlo

Péče o prádlo

Electrolux vyvinul širokou řadu předem a vrchem plněných praček, sušiček a jejich kombinací. Vše doplněné moderními technologiemi parního praní nebo sušení.

Vysavače

Vysavače

Vysavače značky Electrolux splní i ta nejnáročnější očekávání. Trápí vás alergie? Zajímáte se o spotřebu energie a životní prostředí? Nechcete být omezováni hlukem nebo prostorem? Vyberte si ze široké nabídky sáčkových, bezsáčkových, akumulátorových i stojacích vysavačů.

Malé spotřebiče

Malé spotřebiče

Malé spotřebiče značky Electrolux vám to umožní. S kuchyňskými roboty, šlehači a mixéry připravíte pro své blízké skutečný gurmánský zážitek, naše kávovary vám dodají sebejistotu zkušeného baristy. Užijte si báječnou večeři v rodinném kruhu nebo šálek silné kávy s milovanou bytostí.

Čistý vzduch

Čistý vzduch

Čistota a pohoda Vaší domácnosti začíná na jejím klimatu, tedy teplotě, vlhkosti a čistotě vzduchu. S tím vším vám pomohou naše přenosné klimatizace, nebo čističky vzduchu. Zde ale čistota vzduchu nekončí - záleží i na čistém vzduchu při úklidu. Naše vysavače jsou opatřeny účinnými výstupními filtry.