Objevte

Robotické vysavače

Za všech okolností připraven k akci

Robotický vysavač PUREi9 můžete prostřednictvím chytrého telefonu ovládat odkudkoliv. Aplikace PUREi9 vám umožní sladit harmonogram vysávání s vašimi aktivitami, ovládat vysavač a kontrolovat stav úklidu, aniž byste museli být doma.

Stáhněte si zdarma aplikaci na ovládání PUREi9:
APP STORE
GOOGLE PLAY

technologie purei9
Věděli jste?

43 % současných majitelů robotických vysavačů se domnívá, že jejich vysavač nedokáže odstranit nečistoty ze všech koutů nebo malých prostorů.

purei9 Airbrush

Zažeňte prach do kouta

Rohy, kouty a další těžko přístupná místa nepředstavují pro vysavač PUREi9 žádnou překážku. Unikátní trojúhelníkové kartáče Trinity shape™ a PowerBrush™ bez potíží dosáhnou do každého zákoutí a dokonale vysají také prostor podél stěn.

Vypořádá se téměř s každým povrchem

Funkce PureFlow vytváří silný proud vzduchu, který dodává vysavači PUREi9 maximální sací výkon. Ten umožňuje plynulé vysávání prachu ze všech druhů podlah. Díky širokému čisticímu kartáči a funkci FlowMotion, jež reguluje otáčky kartáče, zvládne PUREi9 vysát každý typ povrchu.

drží mobilní telefon
Systém 3D Vision
3D Vision™

Bez námahy vysaje prach z koutů, podél stěn i z dalších těžko dostupných míst.

purei9 3D

Žádná překážka ho nezastaví

Prostřednictvím inovativní funkce 3D Vision™ vysavač PUREi9 přesně snímá prostor, v němž se pohybuje, a tak se dokáže vyhnout případným překážkám. Technologie 3D mapping navigation™ zajišťuje, že vysávání probíhá strukturovaným a účinným způsobem – PUREi9 žádnou plochu nevysává vícekrát. Objevte první skutečně samostatný robotický vysavač, který nezaskočí žádná bariéra.

Dosažení nových výšin

Okraje koberců a drobné výškové výkyvy vysavač PUREi9 rozhodně neodradí od práce. Vyspělý systém ClimbForceDrive™ umožňuje vysavači, aby se hladce přizpůsobil překážkám až do výšky 2,2 cm.

Dostatek energie pro maximální čistotu

Díky důmyslnému systému nabíjení vysavač PUREi9 vždy dotáhne úklid do konce. Když vyžaduje doplnění energie, automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, odkud po nabití pokračuje ve vysávání přesně tam, kde přestal. Vy se tak můžete spolehnout, že na vás doma bude čekat zářivá podlaha.

Lithiový turbovýkon

Výkonné lithiové baterie zajišťují vysavači nejen bezkonkurenční sací schopnosti, ale také mimořádně dlouhý chod mezi jednotlivými nabíjeními.

XXL dráha vysávání

Extra široká dráha vysávání zkracuje dobu trvání úklidu a umožňuje plynulé vysávání bezmála všech typů podlah a povrchů.

Funkce FlowMotion

Vysavač PUREi9 automaticky přizpůsobí rychlost ventilátoru a otáčky kartáče podlaze, čímž zajišťuje nižší spotřebu energie.

Vyberte si ze 2 barevných odstínů

První skutečně samostatný robotický vysavač PUREi9, který můžete ovládat odkudkoliv, je dostupný ve 2 barevných provedeních. Díky tomu můžete jeho odstín sladit s barevnými tóny vaší domácnosti. 

Seznamte se s PUREi9