Objevte

Kolekce Premiere™

Univerzální vysavač UltraOne

Vysavač UltraOne™

Vysavač UltraOne™ se postará o každou místnost ve vaší domácnosti tím nejlepším možným způsobem, ať se jedná o obývací pokoj s kobercem nebo o kuchyňské dlaždice. Stane se vaším spolehlivým přítelem, který vaší domácnosti vždy dopřeje tichý a důkladný úklid.

Výjimečný vysavač UltraSilencer Zen od firmy Electrolux

Vysavač UltraSilencer™ Zen

Nedovolte, aby vysávání narušovalo život ve vaší domácnosti. Vysavač UltraSilencer™ Zen je navržen pro domácnosti, kde má klid stejnou hodnotu jako mimořádná čistota. Hladina hluku je totiž blízká naprostému tichu (58 dB). Vysavač se přizpůsobí vašim každodenním potřebám a bude je řešit rychle, důkladně a šetrně.

Žena vysává obývací pokoj s vysavačem UltraFlex
Bezsáčkový vysavač UltraFlex

Vysavač UltraFlex™

Vysavač UltraFlex™ je určen pro každého, kdo si chce při péči o domácnost užívat svobody. Není třeba zasunovat a vysunovat elektrickou zástrčku. Díky systému MultiRoom™ můžete vysát v podstatě kteroukoli domácnost na jeden zátah. A díky zabudované nádobce na prach navíc odpadá potřeba vyměňovat sáčky. Mějte stále bezchybně čistou domácnost a zažívejte přitom svobodu.

Vysavač ErgoRapido

Vysavač ErgoRapido™ je vám vždy k dispozici jako výkonný pomocník při boji s každodenním úklidem. Můžete ho použít jako ruční vysavač pro rychlé čištění menších povrchů nebo jako tyčový vysavač pro důkladný úklid celého bytu. 

Vysavač Ultrapower™

Vysavač UltraPower™ vám poskytne veškerý potřebný výkon bez nepříjemné šňůry. Díky dobíjecí baterii a dlouhé době provozu můžete vysát celou domácnost najednou. Postará se o drobné nečistoty stejně jako o velký nepořádek. Po ruce je vždy, když ho potřebujete.