Ocenění pro Electrolux 2019

OCENĚNÍ PRO ELECTROLUX 2019

Naší neustálé snahy zlepšovat život našim zákazníkům si všimli i rozličné instituce a mezinárodně uznávané značky. Proto bychom vám rádi prezentovali několik ocenění, která jsme od nich získali.

PURE D9 Animal získal nejvyšší ocenění v dTestu

Nezávislý spotřebitelský magazín dTest zveřejnil výsledky dalšího testování. Tentokrát si posvítil na vysavače, kde nechyběl náš tichý sáčkový vysavač Pure D9, model Animal. S potěšením oznamujeme, že obstál na výbornou a získal nejvyšší ocenění jak v kategorii filtrace vzduchu, tak i v zátěžovém testu, a hlavně účinnosti sběru zvířecí srsti.

Zobrazit produkt

Vestavná trouba SurroundCook oceněna „značkou kvality“ dTest

Časopis spotřebitelů dTest podrobil v květnu 2019 vestavné trouby důkladnému testování, ve kterém trouba Electrolux EOC3430EOX získala prestižní označení „značka kvality“.

Zobrazit produkt

Cena za design i kvalitu

Modely E7TB1-8SSM a E7TB1-4GB nízkootáčkového stolního mixéru Explore 7 získaly prestižní ocenění Red Dot Design Award 2019. Porotu zaujal jak originální vzhled mixéru a jeho elegantně řešené detaily, tak velmi snadné intuitivní ovládání a vysoká kvalita zpracovávání potravin.

Zobrazit mixéry

PURE F9 získal cenu za design

Prestižní cenu iF Design Award pro rok 2019 získal náš akumulátorový vysavač Pure F9, který uspěl v konkurenci více jak 6 tisíc nejlepších výrobků z 52 zemí světa. Ocenění nás nesmírně těší a je pro nás velkou motivací pokračovat ve vývoji špičkových domácích spotřebičů s moderním designem.

Zobrazit Pure F9

Myčka QuickSelect

Myčka nádobí Electrolux QuickSelect získala cenu iF Design Award za inovativní řešení.

Řada myček Quick Select přináší nový ovládací panel. Uživatel si prostřednictvím centrálního posuvného ovladače na uživatelském rozhraní jednoduše zvolí čas mycího cylu. Ukazatel úspornosti cyklu Ecometer informuje o spotřebě energie podle nastaveného trvání cyklu a zvolených funkcí, přičemž nenápadně uživatele navádí k co nejekologičtějšímu způsobu používání výrobku.

Vysavač Pure F9

Vysavač PURE F9 získal ocenění iF Design Award za inovativní design.

Vysavač Pure F9 kombinuje výkon tradičního podlahového vysavače s nenáročností tyčového vysavače. Hlavní jednotka v Pure F9 je umístěna blíže u podlahy, ne při rukojeti, aby nezatěžovala zápěstí uživatele. Hmotnost vysavače tak nespočívá v rukou, nese ji sám vysavač.

OCENĚNÍ PRO ELECTROLUX 2018

Spotřebiče Electrolux bodují v dTestu

Jak si stojí naše domácí spotřebiče ve srovnání s konkurencí? Podívejte se na výsledky nezávislého testování spotřebitelským magazínem dTest:

  • Sáčkový vysavač EUO9GREEN - 71% v celkovém hodnocení
  • Sáčkový vysavač PD91-8SSM - 66% v celkovém hodnocení
  • Sušička prádla EW8H258SC - 64% v celkovém hodnocení

PerfectCare

Tato pračka a sušička byly navrženy s ambicí poskytnout uživateli maximální pohodlí při špičkové péče o prádlo. Vedle jasného uživatelského rozhraní se nachází praktický výrazný otočný ovladač a přehledně uspořádaná a snadno čitelná nabídka programů. Velký plnicí otvor bubnu a rukojeti umístěny ve vyšší poloze usnadňují nakládání a vykládání prádla. A i když se spotřebiče dodávají v rozmanitých kombinacích barev a materiálů dvířek, designová identita značky je zachována v celém sortimentu.

Vyjádření poroty:
Řada PerfectCare se vyznačuje vizuálně přitažlivým designem a důmyslným ergonomickým konstrukčním řešením.

OCENĚNÍ PRO ELECTROLUX 2017

Myčky nádobí ComfortLift®

Inovativní technologie ComfortLift® usnadňuje manipulaci s nádobím. Ergonomický systém ComfortLift® umožňuje pohodlné nadzvednutí spodního koše myčky, abyste se k nádobí nemuseli ohýbat. Myčka nádobí ComfortLift® proto byla oceněna prestižní mezinárodní zlatou cenou iF Design Award a cenou Red Dot Design Award za nejlepší produktový design.

Objevte ComfortLift®