Detaily produktu

Umístěte jídlo přímo na hluboký plech Easy2Clean. Jeho keramický povrch zabraňuje přilepení jídla k plechu, což eliminuje potřebu pečicího papíru nebo dalšího olejování. Snadno se umývá vlhkým hadříkem, teplou vodou a trochou saponátu.

Benefity

Rozlučte se s pečením s olejem nebo pečícím papírem

Nepřilnavý keramický povrch vám umožní péct dezerty nebo pečená masa bez pečicího papíru nebo dalšího olejování. Jeho povrch umožňuje, aby jídlo snadno sklouzlo z plechu na talíř.

K udržení čistoty vám postačí hadřík, voda a saponát

Opravdu snadné čištění. Keramický povlak neumožňuje ulpívání mastnoty a nečistot, takže můžete přeskočit namáčení, drhnutí a agresivní chemikálie. Vše, co potřebujete k opětovnému vyčištění, je mokrý hadřík, teplá voda a trochu saponátu.

Vyrobeno tak, aby vydrželo a bylo bezpečné pro životní prostředí

Plech má keramický povlak XERADUR 2 od ILAG®, který je šetrný k životnímu prostředí a netoxický. Protože neobsahuje syntetické sloučeniny PTFE a PFOA, můžete bezpečně vařit při vysokých teplotách.

40 mm hluboký nepřilnavý plech na pečení a pečení koláčů

Při výrobě dortů, které potřebují plech hluboký 40 mm, není potřeba používat pečicí papír. Dokonce si uvařte lahodné lasagne, šťavnatá BBQ žebírka nebo sýrové veganské gratinované, aniž byste se museli bát, že se na dně nebo stranách přilepí nějaká lahoda.

Podpora

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství
woman on couch with mobile phone