Recenze

Co myslíte?
Pomozte nám s vylepšováním našich spotřebičů

Vaše názory nám pomáhají se zlepšovat a ostatním zákazníkům pomáhají s výběrem spotřebiče. K zahájení recenze zadejte počet hvězdiček.

Napište recenzi

Vítejte. Toto je váš prostor. Podělte se s námi o svůj názor. Každá zpětná vazba se počítá.

Poskytněte recenze jako host níže nebo se přihlaste a zanechte recenzi

{{ props.errorNickname }}

Toto se zobrazí vedle vaší recenze. Prosím nepoužívejte vaše celé jméno. V takovém případě se recenze nepublikuje

K potvrzení vaší recenze potřebujeme vaši e-mailovou adresu.

{{ props.errorEmoji }}

Zákaznické recenze by se měly zaměřovat především na kvalitu, design a hodnotu spotřebiče. Pro zpětnou vazbu týkající se služeb, zásilky nebo instalace kontaktujte Zákaznické služby. Každá recenze projde před zveřejněním na tomto webu schválením. Další informace naleznete v našich pokynech pro vytvoření recenze.

Odsouhlaste, prosím, podmínky

Velice vám děkujeme za vaši recenzi

Zkontrolujte si vaši schránku ohledně potvrzovacího e-mailu.

5

Skvělý pomocník

od MarketaV z 23 března 2021

Akumulátorový vysavač WELL Q6 WQ61-46DB má krásný moderní design, je lehký, bezdrátový. Vyjímatelný ruční vysavač a nástavce uložené přímo v těle vysavače umožní vysávání ve výškách či jiných méně dostupných místech.
Velice jsem ocenila funkci automatického čištění rotačního kartáče. Stačí sešlápnout pedál a vlasy zachycené na rotačním kartáči jsou rázem pryč. Drobná smítka na podlaze jsou velice dobře vidět díky LED osvětlení. Je skvělé, že je vysavač samostojící, můžete ho postavit uprostřed luxování kamkoliv a odběhnout si vyřídit to, co potřebujete. Nádoba na odpad se dá velice snadno vyndat a vysypat, nepotřebujete žádné sáčky, velice dobře se omývá.
Vysavač má jednu jedinou nevýhodu a to, že nevydrží dlouho nabitý. Nabíjí se cca 4,5 hodiny a na plný výkon vydrží cca 20-25minut. Což při větší generálce nemáte šanci stihnout vyluxovat. I tak je ale úžasný, velice skladný, nezabírá téměř žádné místo a já ho mohu jen a jen doporučit.

 • Design
  3
 • Funkce
  3
 • Kvalita
  3
 • MarketaV doporučuje tento produkt

Pomohla Vám tato recenze?

I am error text
5

Skvělý pomocník pro rychlí úklid do domácnosti s dětmi

od Misha z 02 prosince 2020

Nepostradatelný pomocník do domácnosti. Vysavač mě překvapil, jak tichostí, ale i zároveň sací silou, která se postará o rychlí úklid bez vétší námahy. Vysavač díky promyšlenému desingu můžete s přehledem nechat v místnosti. Lehkost a kvalita materiálu je skvěle vytvořena a proto vysávat zvládnou i Vaše ratolesti. Oceňuji světlo u hlavice a regulaci výkonu. Turbo kartáč na ruční vysavač si hravě poradí s kočičími chlupy na tkaninách všeho druhu. Oceňuji snadné vyčištění hlavic i filtrů.

 • Design
  5
 • Funkce
  4
 • Kvalita
  3
 • Misha doporučuje tento produkt

Pomohla Vám tato recenze?

I am error text

Podpora

Zakoupili jste již tento produkt?

Zaregistrujte svůj produkt a využijte ho naplno. Najděte jednoduše podporu, příslušné náhradní díly a příslušenství, prostřednictvím odkazů níže.

Registrovat produkt Náhradní díly a příslušenství Podpora
Výhled na útesy a oceán