Wear your wardrobe

Upgrade your care

Clothes that are well cared for have a better and longer life. Our PerfectCare appliances go beyond clean - they preserve and cherish your style.  Don’t let care label instructions dictate your look. Be confident that delicates, woollens and even dreaded hand-wash-only garments can be cared for at home. Don’t upgrade your wardrobe, upgrade your care. 

Nová řada PerfectCare

Vylepšete péči o prádlo
s našimi nejmodernějšími pračkami a sušičkami.

Upravený vzhled vždy po ruce

Představte si, že by vaše oblečení déle vypadalo jako nové. Jeho barvy by nikdy nevybledly a materiály by si uchovaly původní tvar i texturu. Pračky PerfectCare vaše oděvy nejen vyperou, ale navíc vám umožní, abyste si zachovali svůj styl a eleganci.

Sušičky, které o prádlo pečují

Zapomeňte na zmačkané hedvábí, sražený vlněný svetr nebo funkční oblečení, které už dávno přišlo o svou voděodolnost. Přinášíme vám péči o oblečení, která déle zachová jeho tvar, funkce i barvy. Představte si sušičku, jíž bez obav svěříte i materiály, které byste se dříve neodvážili sušit v sušičce.

Průvodci péčí

Už žádné kompromisy. Dostaňte ze své pračky a sušičky maximum. Zjistěte, jak správně pečovat o jemné materiály, jak zachovat měkkost vlněných svetrů nebo jak outdoorovým kouskům navrátit jejich funkce. Pomohou vám naši průvodci péčí o prádlo.