Detaily produktu

Indukční technologie se důmyslně zaměřuje na místo, které ohříváte, a ostatní oblasti nechává chladné a bezpečné. Varná deska okamžitě reaguje na změny teploty, takže vaše vaření je efektivnější, a díky skleněnému povrchu navíc umožňuje snadné čištění.

Benefity

Správný sporák pro vás – rychlý a bezpečný

Technologie indukční desky zajišťuje rychlé zahřátí varných zón, zatímco jejich okolí zůstává chladné a bezpečné. Stejně tak okamžitě a přesně reaguje indukce na změnu teploty. Hladký povrch usnadňuje čištění.

Funkce SteamBake pro chutné pečení

Funkce SteamBake vám umožňuje péct doma jako v pekárně. Vlhkost umožňuje těstu optimálně kynout a výsledné pečivo je uvnitř vláčné. Suché teplo je pak zárukou křupavé a lesklé kůrky.

Zdravý způsob, jak si vychutnat smažené jídlo

Užijte si všechny výhody horkovzdušné fritézy, aniž byste potřebovali další spotřebič. Funkce AirFry je součástí vaší trouby – navržená tak, aby dokonale fungovala v kombinaci s plechem na pečení AirFry. Pro křupavější zeleninu a hranolky, bez zbytečného oleje.

Pečení na více úrovních. Pečte více pokrmů současně

Při pečení na více úrovních je přídavný kruhový topný článek zárukou, že vaše pokrmy budou dokonale upečené, i když do trouby vložíte dva plechy zároveň.

Electrolux - Elektrické sporáky - LKI564201X

Trouba, která se sama čistí, abyste to nemuseli dělat vy

S funkcí katalytického čištění můžete lépe předcházet usazování nečistot a mastnoty v troubě vašeho volně stojícího sporáku. Samočisticí technologie se automaticky spustí, když teplota dosáhne 250 °C. Odstraní nečistoty po vaření a vy tak máte čištění prakticky bez práce.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone