Detaily produktu

Indukční technologie se důmyslně zaměřuje na místo, které ohříváte, a ostatní oblasti nechává chladné a bezpečné. Varná deska okamžitě reaguje na změny teploty, takže vaše vaření je efektivnější, a díky skleněnému povrchu navíc umožňuje snadné čištění.

Benefity

Správný sporák pro vás – rychlý a bezpečný

Technologie indukční desky zajišťuje rychlé zahřátí varných zón, zatímco jejich okolí zůstává chladné a bezpečné. Stejně tak okamžitě a přesně reaguje indukce na změnu teploty. Hladký povrch usnadňuje čištění.

Zdravý způsob, jak si vychutnat smažené jídlo

Užijte si všechny výhody horkovzdušné fritézy, aniž byste potřebovali další spotřebič. Funkce AirFry je součástí vaší trouby – navržená tak, aby dokonale fungovala v kombinaci s plechem na pečení AirFry. Pro křupavější zeleninu a hranolky, bez zbytečného oleje.

Pečení na více úrovních. Pečte více pokrmů současně

Při pečení na více úrovních je přídavný kruhový topný článek zárukou, že vaše pokrmy budou dokonale upečené, i když do trouby vložíte dva plechy zároveň.

Přesná nastavení díky našemu LED displeji časovače

S naším LED displejem časovače snadno sledujete přípravu vašich jídel. Snadno nastavíte přesný čas přípravy a průběžně můžete sledovat stav pokrmů. Poskytuje vám plnou kontrolu nad troubou, abyste mohli povolit uzdu své kulinářské kreativitě. 

Přímé dotykové ovládání každé zóny

Teplotu vaší varné desky snadno upravíte pomocí dotykového ovládání. Každá varná zóna má individuální ovládání výkonu, aby šlo teplotu snadno a jednoduše změnit. A protože má zcela hladký povrch, snadno se čistí.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyElectrolux a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyElectrolux Náhradní díly a příslušenství Podpora
woman on couch with mobile phone