Detaily produktu

Napařovací žehlička Refine 600 vám díky rovnoměrné distribuci páry umožní odstraněnit záhyby na oblečení rychle a snadno. Zabudovaný senzor detekuje, když svou žehličku nějakou dobu nepoužíváte, a indikátor horké žehlicí plochy vás informuje o tom, kdy je žehlička rozpálená.

Benefity

Electrolux - Žehlička - E6SI1-4MN

Rychlá a výkonná.

Užijte si dobré výsledky žehlení s dokonalým vyvážením tepla, páry a tlaku. Rychlé zahřátí a rovnoměrná distribuce páry znamená, že vaše žehlička je připravena k žehlení během 30 sekund.

Electrolux - Žehlička - E6SI1-4MN

Žehlicí plocha GLISSIUM™ 175 odolná proti poškrábání.

Žehlicí plocha GLISSIUM™ 175 je odolná proti poškrábání. Má mnoho otvorů pro rovnoměrnou distribuci páry a snadno klouže po oblečení.

Electrolux - Žehlička - E6SI1-4MN

Intuitivní a bezpečná.

Vestavěný senzor, 3 způsoby automatického vypnutí, vaše žehlička se automaticky vypne – ať ji ponecháte na oděvu, na boku nebo v zaparkované poloze. Indikátor horké žehlicí plochy na hrotu žehličky detekuje, že je žehlicí plocha horká.

Electrolux - Žehlička - E6SI1-4MN

Systém bránící odkapávání.

Minimalizujte riziko stop vody na vašem oblečení. Systém bránící odkapávání s bimetalem uvnitř žehličky brání pronikání vody do parní komory, když je teplota příliš nízká.

Electrolux - Žehlička - E6SI1-4MN

Samočisticí funkce.

Starejte se o svou žehličku stejně, jako byste se starali o své oděvy, a předejděte usazování nežádoucího vodního kamene. Řešení proti tvorbě vodního kamene, FlushClean, znamená, že vodní kámen snadno odstraníte propláchnutím systému vodou.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Zakoupili jste již tento produkt?

Zaregistrujte svůj produkt a využijte ho naplno. Najděte jednoduše podporu, příslušné náhradní díly a příslušenství, prostřednictvím odkazů níže.

Registrovat produkt Náhradní díly a příslušenství Podpora
Výhled na útesy a oceán