40 dní na vyzkoušení

40 dní na vyzkoušení


Objevte pohodlí snadného a rychlého úklidu s našimi tyčovými vysavači. Jsou výkonné, hladce manévrovatelné a v elegantním designu. Díky speciálním nástavcům a příslušenství je ocení rodiny s dětmi, majitelé domácích mazlíčků i lidé s alergiemi. Nyní si je můžete vyzkoušet.

Vysavač Ergorapido v akci

Dáme vám 40 dní na vyzkoušení

Toužíte po tyčovém vysavači, ale nejste si jisti, že je tím pravým pomocníkem do vaší domácnosti? Využijte naši nabídku:  

  • Kupte si některý z vybraných modelů tyčových vysavačů a ode dne nákupu nebo převzetí máte 40 dní na vyzkoušení.
  • Pokud nebudete s vysavačem spokojeni, můžete nám ho při dodržení stanovených podmínek vrátit a získat své peníze zpět.
  • Akce trvá od 7. 3. do 6. 5. 2019 exkluzivně v síti Electroworld.

PURE F9: Nová éra ve vysávání

Náš tyčový vysavač Pure F9 si ve vaší domácnosti poradí se vším. Díky flexibilní hlavní jednotce a vytahovací hadici s ním můžete vysávat doslova od podlahy až po strop. Poradí si s prachem na nábytku i hluboko pod ním a důkladně vyčistí koberce i čalounění. Nízká hmotnost, absence kabelu a ergonomický design jsou zárukou snadného a pohodlného manévrování i ve výškách. Pure F9 zvládne na jedno nabití uklidit až 80 m2. Dopřejte si perfektně čistou domácnost s naším nejlepším tyčovým vysavačem.

Modely zařazené do akce: PF91-4IG, PF91-4ST, PF91-6IBM, PF91-ALRGY

Ergorapido: Náš první a nejoceňovanější tyčový vysavač

Náš vlajkový model Ergorapido si oblíbilo 15 milionů domácností a je jedním z našich nejoceňovanějších vysavačů. Elegantní design a různá barevná provedení snadno sladíte se svým interiérem. Kvalitní lithiová baterie zaručuje dlouhou výdrž vysavače a manévrovací systém EasyStear™ zase plynulý pohyb po podlaze nebo kolem nábytku. Speciální nástavce zbaví vaši domácnost zvířecích chlupů a alergenů. S vyjímatelnou ruční jednotkou rychle uklidíte každodenní drobky a nečistoty z podlahy, nábytku i čalounění. 

Modely zařazené do akce: EER7ALLRGY, EER7ANIMAL, EER77SSM, EER75NOW, EER75STM

Tyčové vysavače v akci

Vysavač Pure F9 dokáže stát samostatně v prostoru. Kdykoli tak můžete přerušit práci, nechat ho stát na místě a pak pokračovat tam, kde jste skončili. Svým atraktivním vzhledem vás v interiéru nijak neruší, spíše naopak. Za svůj výjimčný design získal prestižní ocení iF Design Award 2019.

Dokonale čistá domácnost na jedno nabití. Akumulátorový vysavač Pure F9 vydrží až 60 minut a jeho výkon je srovnatelný s klasickými vysavačem. Vyspělá elektronika automaticky upravuje proudění a nasávání vzduchu podle typu vysávaného povrchu.

Tyčový vysavač Electrolux UltraPower zaručuje vynikající výkon díky lithiové baterii HD 3,2 V, hubici PerformancePro™ a inovativnímu kartáči BrushrollClean™.

V každodenním boji s alergeny pomůže Ergorapido s výkonnou hubicí Bed Pro™. Pomocí UV záření zajišťuje opravdu důkladný sběr a likvidaci prachu nejen z pevných povrchů, ale i z čalounění.

Tento model vysavače Ergorapido je určen zejména majitelům chlupatých domácích mazlíčků. Ve výbavě má speciální elektrickou hubici Animal Care, která snadno vysaje nečistoty i zvířecí srst.

Ergorapido vyniká flexibilitou a funkčním designem. Dokáže vysát velkou plochu i malý, obtížně přístupný prostor. S odnímatelnou ruční jednotkou snadno uklidíte kuchyňský stůl, drobky na podlaze i interiér svého vozu.

Tyčový vysavač Ergorapido 2 v 1 s lithiovou baterií TurboPower a 180° manévrovacím systémem EasySteer™ zajistí každodenní čistotu vaší domácnosti.

Tyčový vysavač Ergorapido 2 v 1 je vybaven lithiovou baterií pro delší výdrž a manévrovacím systémem EasySteer™, který umožňuje otáčet hubicí o 180°. Rotační kartáč Brush Roll Clean™ se sám vyčistí od namotaných vlasů a vláken pouhým sešlápnutí pedálu.

Ergorapido nové generace 2 v 1 s lithiovou baterií pro delší výdrž a 180°manévrovacím systémem EasySteer™ pro každodenní úklid vaší domácnosti.

Nový model v barvě modré džínoviny Ergorapido 2 v 1 s lithiovými bateriemi TurboPower a 180° manévrovatelností EasySteer™ vám dodává pocit čistoty, každý den.

Tyčový vysavač Ergorapido 2 v 1 s lithiovou baterií TurboPower a 180° manévrovacím systémem EasySteer™ zajistí každodenní čistotu vaší domácnosti.

Prvotřídní bezdrátový vysavač 2 v 1 se snadným ovládáním, vyjímatelnou ruční jednotkou a 180° manévrovacím systémem EasySteer™.

Prvotřídní bezšňůrový vysavač se snadným ovládáním, v univerzálním provedení 2 v 1 a 180° manévrovacím systémem EasySteer™.