Speciální nabídky & akce

Připravili jsme pro vás řadu zajímavých nabídek, ať už jsou to peníze zpět, exkluzivní bonus, či prodloužená záruka, které můžete získat ke svým domácím spotřebičům Electrolux.

Příslušenství se slevou až 50 %

S digitálním teploměrem bude maso vždy správně propečené a šťavnaté. Na plechu Easy2Clean s inovativním keramickým povrchem se nic nepřichytí a snadno se myje. Set na pizzu vykouzlí pravou chuť Itálie a ultrazvukové pero spolehlivě odstraní skvrny.

Zlevnili jsme pro vás i další praktické pomocníky na vaření, pečení, praní i sušení a také příslušenství ke spotřebičům nebo čisticí prostředky. Navštivte náš e-shop a kupte si vše, co potřebujete, se slevou až 50 %. Nabídka platí do 31. 8. 2022.

Jít nakupovat

Truhlicové mrazničky výhodněji

Správně zamražené potraviny vám ušetří čas i peníze a pochutnáte si na nich stejně dobře jako před zmražením. Pořiďte si truhlicovou mrazničku Electrolux a budete mít jistotu, že veškeré vaše čerstvé potraviny i hotová jídla budou uchovávány v těch nejlepších podmínkách, a díky technologii LowFrost ji nebudete muset tak často odmrazovat.

Vybrané modely nyní koupíte se slevou až 25 %.

Nabídka platí do 31. 8. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Vybrat mrazničku

Získejte dárek podle svých představ

  • Pokud jste si zakoupili kombinaci jakékoliv trouby, indukční varné desky a myčky z akčního letáku, můžete získat čističku vzduchu Flow A3 nebo sadu hrnců Kolimax.
  • Pokud jste si zakoupili kombinaci jakékoliv trouby, indukční varné desky, myčky a chladničky z akčního letáku, může získat sadu hrnců Kolimax + plech EasyClean nebo čističku vzduchu Flow A3 + plech EasyClean.
  • Zaregistrujte svůj nákup a vyberte si dárek.
  • Letáková nabídka platí u vybraných kuchyňských studií od 1. 7. 2022.
Zjistit více

Až 14 500 Kč zpět za nové spotřebiče

Akce cashback na vybrané kuchyňské spotřebiče Electrolux byla ukončena 30. 6. 2022. Pokud jste splnili podmínky akční nabídky a zakoupené spotřebiče zaregistrovali do 14 dnů od nákupu, můžete si nyní ověřit stav své registrace.

Příslušnou částku posíláme na uvedený bankovní účet do 30 dnů od schválení registrace.

Ověřit registraci

Rozšířené záruky

U vybraných modelů spotřebičů Electrolux nabízíme rozšířenou záruku 10 let na motor, invertorový motor nebo motor ÖKOInvertor a 5 let na motor truhlicových mrazniček.

Zjistit více

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič Electrolux a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát stolní mixér Explore 7.

Zjistit více

Kurzy vaření v multifunkčních parních troubách zdarma

  • Kupte si u vybraných prodejců multifunkční parní troubu Electrolux.
  • Zaregistrujte si svůj spotřebič zde.
  • A získejte exkluzivní kurz vaření v hodnotě 2500 Kč.
Zjistit více

Inspirace do vaší knihovny

Multifunkční parní trouba rozšíří vaše kuchařské možnosti. Abyste se s novou troubou mohli lépe seznámit a vyzkoušet její funkce, můžete se inspirovat v kuchařce, kterou vám zdarma přidáme k nákupu. Najdete v ní originální recepty na předkrmy, hlavní chody i dezerty, abyste mohli připravit skvělé kompletní menu.

Chci kuchařku