Speciální nabídky & akce

Připravili jsme pro vás řadu zajímavých nabídek, ať už jsou to peníze zpět, exkluzivní bonus, či prodloužená záruka, které můžete získat ke svým domácím spotřebičům Electrolux.

Black November přináší slevy až 50 %

Pouze v listopadu koupíte vybrané spotřebiče a příslušenství se slevou až 50 %. Do nabídky jsme zařadili oblíbené produkty na vaření, pečení, pro péči o prádlo nebo čistou a útulnou domácnost.

Kuchyňský robot, horkovzdušná fritéza, robotický nebo tyčový vysavač udělají radost vašim blízkým pod stromečkem. Nová chladnička, indukční deska či trouba vám ulehčí přípravy na sváteční setkání s rodinou a přáteli.

Užijte si výjimečné nákupy a prožijte letošní Vánoce v klidu a v pohodě.

Uvedené ceny platí pouze od 1. 11. do 30. 11. 2022 nebo do vyprodání zásob.

 

Jít nakupovat

Výkonné vysavače pro snadný a rychlý úklid

Ulehčete si každodenní péči o domácnost některým z našich výkonných vysavačů. Sáčkové vysavače Pure D9 a Pure D8.2 mají skvělý výkon, kvalitní filtraci a velmi snadno se s nimi vysává. Tyčové modely Electrolux 800, Pure Q9 a Well Q8/Q7 jsou vždy při ruce a zvládnou úklid od podlahy až po strop.

K vybraným modelům můžete nyní získat dárek v hodnotě až 2 399 Kč. Nabídka platí do 23. 12. 2022.

Zjistit více

Získejte dárek podle svých představ

  • Pokud jste si zakoupili kombinaci jakékoliv trouby, indukční varné desky a myčky z akčního letáku, můžete získat čističku vzduchu Flow A3 nebo sadu hrnců Kolimax.
  • Pokud jste si zakoupili kombinaci jakékoliv trouby, indukční varné desky, myčky a chladničky z akčního letáku, může získat sadu hrnců Kolimax + plech EasyClean nebo čističku vzduchu Flow A3 + plech EasyClean.
  • Zaregistrujte svůj nákup a vyberte si dárek.
  • Letáková nabídka platí u vybraných kuchyňských studií od 1. 7. 2022.
Zjistit více

Rozšířené záruky

U vybraných modelů spotřebičů Electrolux nabízíme rozšířenou záruku 10 let na motor, invertorový motor nebo motor ÖKOInvertor a 5 let na motor truhlicových mrazniček.

Zjistit více

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič Electrolux a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát stolní mixér Explore 7.

Zjistit více

Kurzy vaření v multifunkčních parních troubách zdarma

  • Kupte si u vybraných prodejců multifunkční parní troubu Electrolux.
  • Zaregistrujte si svůj spotřebič zde.
  • A získejte exkluzivní kurz vaření v hodnotě 2500 Kč.
Zjistit více

Inspirace do vaší knihovny

Multifunkční parní trouba rozšíří vaše kuchařské možnosti. Abyste se s novou troubou mohli lépe seznámit a vyzkoušet její funkce, můžete se inspirovat v kuchařce, kterou vám zdarma přidáme k nákupu. Najdete v ní originální recepty na předkrmy, hlavní chody i dezerty, abyste mohli připravit skvělé kompletní menu.

Chci kuchařku