Čističky vzduchu

Čističky vzduchu

Váš domov čistě bez virů a bakterií

Do interiéru si nevědomky přineseme spoustu nežádoucích mikroorganismů a prach i alergeny se dovnitř dostávají i přes zavřená okna. Čističky vzduchu Electrolux velmi účinně a efektivně vyčistí vzduch ve vaší domácnosti, abyste mohli dýchat zdravý a čerstvý vzduch.

Čistička vzduchu Pure A9

Každý den si domů nevědomky přinášíme spoustu nežádoucích mikroorganismů. Dokonce i přes zavřená okna a dveře se nám do interiéru dostává prach a alergeny, které pak ve svých domovech dýcháme. Čistička vzduchu Electrolux Pure A9 hlídá čistotu prostředí ve vaší domácnosti a s pomocí senzorů, které jsou citlivé na prach, pyl, těkavé látky či vlhkost, udržuje kvalitu vzduchu.

Okamžitě reaguje na změny

Unikátní technologie PureSense neustále monitoruje kvalitu vnitřního i vnějšího vzduchu a podle toho automaticky přizpůsobuje rychlost čištění. Aktuální stav ovzduší u vás doma vidíte na první pohled díky barevné signalizaci.

Rovnoměrné čištění vzduchu

Čistička vzduchu Pure A9 je vhodná i do velkých prostor s výměrou až 92 m2. Technologie AirSurround vytváří plynulý spirálový pohyb vzduchu, který se tak lépe a rovnoměrně dostane do celé místnosti včetně nejvzdálenějších koutů. Tato účinná cirkulace zajistí až 3x rychlejší vyčištění vzduchu než předchozí generace těchto spotřebičů.

Extrémně tichý provoz

Čistička vzduchu Pure A9 pracuje velmi tiše. Při nízkém provozu dosahuje hlučnosti pouhých 17 dBA, při kterém můžete spát nebo relaxovat. I při plném výkonu sotva zaznamenáte její hladinu hluku 49 dBA*, které odpovídají běžné konverzaci mezi lidmi. *Měřeno ve vzdálenosti 1 m od přední strany přístroje.

Vynikající filtrace

Systém 5stupňové filtrace zajišťuje všestranné čištění vzduchu ve vaší domácnosti. Pokud máte specifické požadavky na kvalitu vzduchu, můžete si vybrat z naší nabídky několika sezónních filtrů. Každý z nich je navíc opatřen inteligentním štítkem, který hlídá jeho životnost. Filtry tedy můžete měnit a znovu použít podle aktuální situaci a potřeby.

Přizpůsobí se každé situaci

Každá domácnost je unikátní. Proto jsme vyvinuli sadu filtrů, které vyhovují specifickým podmínkám a potřebám interiéru. U nás najdete ten správný filtr, ať už jde o filtrování nepříjemných pachů, alergenů nebo prachových částic PM2,5 a PM10.

Čističky vzduchu Well A5/A7

Jsou stylové a důkladně čistí vzduch od nežádoucích látek. Snadno je přenesete tam, kde chcete trávit svůj čas v čistém prostředí bez alergenů.

Lehká a přenosná

Čističku řady Well A5 nebo Well A7 můžete použít tam, kde právě potřebujete. Díky lehké konstrukci ji snadno přenesete do jiné místnosti. Můžete ji postavit na zem nebo připevnit na stěnu. Minimalistický design čističky v moderních barvách se bude hezky vyjímat v každém interiéru. A pomocí dekorační sady* si dokonce můžete ještě více přizpůsobit vzhled čističky svému vkusu.

*Sada se prodává samostatně a obsahuje nohy, rukojeť a přední panel.

Systém 360° proudění vzduchu

Už za 7 minut* můžete v místnosti dýchat čistší vzduch. Systém 360° nasávání vzduchu (po celém obvodu předního panelu) v kombinaci se 3D ventilátorem a účinnou filtrací zajistí rychlou a efektivní výměnu vzduchu.

*Na základě interních testů z roku 2020 provedených podle normy ANSI-AHAM AC-1-2015.

Tichý chod a výkonná filtrace

Úroveň hlučnosti necelých 24 dBA* se podobá jemnému dešti a je navržená tak, aby nerušila atmosféru vašeho domova. Účinný systém filtrace dokáže zachytit až 99,97 % mikročástic prachu, pylů a alergenů a až 92 % běžných těkavých organických sloučenin. Díky senzorům na detekci částic (PM 1, 2.5, 10) a všech těkavých organických sloučenin upravují čističky Well A5/A7 rychlost čištění vzduchu na základě hodnot zjištěných ve vaší domácnosti.

Ovládání přes aplikaci

S mobilní aplikací Wellbeing máte kvalitu ovzduší ve své domácnosti neustále pod kontrolou. Můžete sledovat průběh čištění nebo dostávat informace o životnosti filtrů.

Přizpůsobí se každé situaci

Vyvinuly jsme sadu filtrů, které vyhovují specifickým podmínkám a potřebám interiéru. Ať už jde o filtrování nepříjemných pachů, alergenů nebo drobných prachových částic.

 

Čistička vzduchu Flow A3

Malá, ale výkonná. Pokud obýváte menší domácnost, nemáte místa nazbyt, a přesto chcete trávit svůj čas v čistém a zdravém prostředí, čistička vzduchu Flow A3 je správnou volbou.

Ideální do malých domácností

Čistička vzduchu Flow A3 je vhodná do místností s rozlohou do 40 m2 (dle švédské normy pro výměnu vzduchu za hodinu). Čistý vzduch je veden spirálovitě směrem vzhůru a tím efektivněji cirkuluje do celého prostoru. Dostane se tak opravdu všude, i do vzdálenějších koutů. Čistička je lehká a přenosná, snadno si ji tak vezmete s sebou, kamkoli potřebujete. 

Tichá a pohotová

Čistička vzduchu Flow A3 reaguje na změny v kvalitě vzduchu a automaticky nastaví otáčky ventilátoru pro efektivní čištění, abyste si mohli naplno vychutnat domácí pohodu. V minimálním režimu dosahuje hlučnosti pouhých 26 dBA*. Ale ani při maximální rychlosti vás příliš rušit nebude, protože úroveň hluku 50 dBA* lze přirovnat k rozhovoru při večeři v restauraci.

*Měřeno 1 m od přední strany čističky.

Intuitivní ovládání

Kompaktní čističku vzduchu Flow A3 bez problémů umístíte do omezených prostor a její intuitivní dotykové ovládání vám usnadní nastavení požadované funkce. Do vaší domácnosti vnese pocit komfortu a vytvoří zdravé prostředí.

Snadná výměna filtru v čističce Pure A9

Vedle vlastní 5stupňové filtrace, která je velmi všestranná, můžete přidat další filtr, který si poradí se specifickými požadavky na čištění vzduchu – od virů a bakterií, pylových a zvířecích alergenů, jemných částic prachu aj.  Každý filtr je opatřen štítkem, který sleduje jeho životnost, a to i v případě, že filtr vyndáte a po určité době znovu použijete.

Výměna filtrů v čističce vzduchu Well A5/A7

Na výběr máte několik různých filtrů, které můžete měnit podle ročních období nebo aktuálních podmínek. Výměna je snadná, rychlá a intuitivní. Životnost každého filtru navíc hlídá inteligentní štítek, tzn. že i po vyjmutí filtru a jeho opětovném použití, budete mít stále kontrolu nad tím, jak dlouho ještě můžete filtr používat.

Čističky vzduchu Electrolux Well A7 s filtrem Breeze

O čisté a zdravé prostředí se postará univerzální filtr Breeze a 5stupňový systém čištění vzduchu, který zachytí až 99,97 % částic o velikosti jen 0,3 mikrometru (μm). Filtry můžete měnit podle sezóny a díky inteligentnímu štítku budete vždy znát jeho životnost.