Čističky vzduchu

Užívejte si čistý a zdravý domov

Možná vás to překvapí, ale kvalita vzduchu ve vaší domácnosti může být i několikanásobně horší než venku na ulici. V uzavřeném prostoru jste vystaveni vyšší koncentraci pylů, prachu a různých alergenů. Nenechte se jimi otravovat a pořiďte si volně stojící čističku vzduchu Electrolux.

Získejte za nákup čističky vzduchu mixér Electrolux

Čističky vzduchu Electrolux získaly prestižní ocenění za design, mají vysoce účinnou filtraci, výborný dosah a pracují tak tiše, že ani při spánku vás rušit nebudou. Kupte si některý z vybraných modelů a získáte k němu praktického pomocníka do kuchyně zdarma pro váš zdravý životní styl. 

  • V závislosti na konkrétním modelu čističky vzduchu dostanete k nákupu buď fitness mixér PerfektMix, nebo tyčový mixér Create.
  • Nejpozději do 14 dnů od data nákupu je nutné vyplnit registraci na cisticka.mujelectrolux.cz, ke které budete potřebovat digitální kopii prodejního dokladu vystaveného prodejcem.
  • Akce platí od 1. 11. do 31. 12. 2021 u vybraných prodejců.

Inteligentní a tichá Pure A9

Designová čistička vzduchu Pure A9 se stane ozdobou a tichým strážcem čistého vzduchu ve vaší domácnosti. Všestranné čištění zajišťuje 5stupňová filtrace, která s pomocí antibakteriální látky a filtru neutralizuje až 99,9 % bakterií. Technologie PureSense inteligentně a automaticky reaguje na změny kvality vzduchu a technologie AirSurround dosáhne do všech koutů místnosti. To vše s minimálním hlukem 17 dB (A). Použitím sezónních filtrů si čištění přizpůsobíte na míru svým potřebám.

Modely zařazené do akce: PA91-604GY, PA91-604DG, PA91-404GY a PA91-404DG.

K nákupu těchto modelů získáte po registraci jako dárek tyčový mixér Create.

Stylová a výkonná Well A5/A7

Lehká, přenosná a přizpůsobitelná – můžete ji postavit na zem nebo zavěsit na zeď a ušetřit tak místo na podlaze. Pomocí dekoračních sad snadno sladíte její vzhled s vaším interiérem. Čističky vzduchu řady Well A7 s 5stupňovou filtrací zachytí až 99,97 %* částic od velikosti pouhých 0,3 μm. Tyto pokročilé systémy čištění vzduchu spolehlivě odstraní pyly, neutralizují viry a bakterie a okamžitě reagují na zvířecí srst. Vzduch v místnosti tak dokážou vyčistit za pouhých 7 minut**.

Modely zařazené do akce: WA71-305DG, WA71-305GY, WA51-304WT.

K nákupu těchto modelů získáte po registraci jako dárek mixér PerfektMix.

* Na základě externích testů z roku 2020 podle normy STP0014 Rev 09, v souladu s předpisy US FDA GMP 21CFR, části 210, 211 a 820.
**Na základě interních testů podle normy ANSI-AHAM AC-1-2019 v roce 2020. Doba čištění je založena na testu provedeném při nejvyšší rychlosti ventilátoru v místnosti o rozloze 10 m2.

Flow A3 s plynulou cirkulací vzduchu

Flow A3 je kompaktní a intuitivní čistička vzduchu, která je ideální do menších domácností. Spirálové proudění vzduchu směrem vzhůru zajišťuje efektivní cirkulaci čistého vzduchu.  Vícestupňový filtr dokáže zachytit mikročástice prachu (PM 2,5) a škodlivé látky.

Model zařazený do akce: FA31-201GY.

K nákupu modelu získáte po registraci fitness mixér PerfektMix jako dárek.

Napište recenzi a vyhrajte

Podělte se s ostatními o svou zkušenost se svou novou čističkou vzduchu a napište na ni recenzi. Každý týden losujeme jednoho šťastlivce, který od nás získá stolní mixér Explore 7.