Vařte, pečte grilujte v multifunkční parní troubě

Inspirujte se

Recepty pro multifunkční parní trouby

Recepty od Antonína Bradáče

Chcete si doma pochutnat na dokonalých lahůdkách jako z těch nejlepších restaurací? Pára vám pomůže posunout vaše vaření na novou úroveň. V multifunkční parní troubě připravíte to nejlepší maso se zlatavou kůrkou, dokonale křupavé a nadýchané pečivo i lahodné plněné knedlíky, které se vám díky páře už nikdy nerozvaří. Ať už holdujete dietnímu jídlu nebo naopak poctivé české kuchyni, v multifunkční parní troubě dosáhnete vždy perfektních výsledků. Inspirujte se recepty, které pro vás připravil šéfkuchař Antonín Bradáč a objevte spolu s námi kouzlo páry. 

Ještě více inspirace

Kuchařka ke stažení zdarma

Máte rádi své oblíbené recepty pěkně pohromadě? Stáhněte si zdarma naši kuchařku, ve které najdete hromadu receptů od šéfkuchaře Antonína Bradáče a blogerky Markéty Pavleje z Kitchenette.cz i užitečné tipy pro používání multifunčkní parní trouby. 

Inspirujte se dalšími recepty

Se spotřebiči značky Electrolux dokážete v kuchyni zázraky. Inspirujte se i dalšími recepty, se kterými vám pomohou naše spotřebiče. Nemáte moc času na přípravu večeře nebo chcete připravit dokonalý dezert na rodinou oslavu? Vyberte si některý z našich tipů a oslňte každého stolovníka.