Plnou párou

Plnou párou k lepšímu pečení

Zvažujete koupi nové trouby nebo sporáku? Spolehněte se na spotřebiče Electrolux. Pokud si vyberete naši multifunkční parní troubu nebo sporák či troubu s funkcí PlusSteam, vrátíme vám až 3 000 Kč. Objevte benefity páry a ušetřete!

Jak na to?                             Registrovat spotřebič      

Od odměny vás dělí 3 jednoduché kroky

Chcete kvalitní spotřebič za rozumnou cenu?  Tak na nic nečekejte, získání odměny vyžaduje pouhé 3 kroky a jen několik minut vašeho času.

1. Kupte v období od 5. 3. do 7. 5. 2018 u vybraných prodejců spotřebič Electrolux zařazený do akce. Hodnota nákupu musí odpovídat stanovenému cenovému rozmezí.

2. Nákup do 14 dnů od data nákupu zaregistrujte na adrese plussteam-cashback.mujelectrolux.cz. Potřebovat budete sériové číslo vašeho nového spotřebiče a sken nebo fotku dokladu.

3. Až schválíme registrační údaje, do 30 dnů na vašem účtu přistane bonus ve výši až 3 000 Kč.

Jaká jsou cenová rozmezí?

Výše bonusu, který vám v rámci akce vrátíme, závisí na hodnotě vašeho nákupu. Můžete tak získat od 1 000 do 3 000 Kč. Mrkněte, na jaký bonus můžete dosáhnout:

  • Za nákup spotřebiče nebo kombinace spotřebičů v celkové prodejní ceně od 8 990 Kč do 9 980 Kč získáte bonus ve výši 1 000 Kč.
  • Za nákup spotřebiče nebo kombinace spotřebičů v celkové prodejní ceně od 9 981 Kč do 18 980 Kč získáte 2 000 Kč zpět.
  • Za nákup spotřebiče nebo kombinace spotřebičů v celkové prodejní ceně od 18 981 Kč vám vrátíme 3 000 Kč.
1
Parní trouby

Mňam! Pára posune chuť každého jídla na vyšší level.

2
Sporáky PlusSteam

Trocha páry dodá pečivu křupavost navenek a vláčnost uvnitř.

3
Trouby PlusSteam

Věděli jste, že si pára dokonale rozumí také s kynutým těstem?

Něco na té páře je

Pára dodá surovinám vláhu, zvýrazní jejich chuť a podtrhne přirozenou strukturu každé ingredience. Pochutnejte si na šťavnatém steaku, chlebu nebo bagetce s křupavou zlatavou kůrkou nebo na zelenině, která si uchová nejen přirozenou barvu, ale i cenné vitamíny. Vaření, pečení i grilování s párou je praktické, zdravé, pohodlné, ale hlavně chutné. Dodejte známým chutím nový rozměr.