Robotické vysavače

Vysávejte kdekoliv. Vysávejte chytře. 

Chcete, aby vaše podlaha vždy byla dokonale čistá? Objevte benefity chytrých robotických vysavačů Electrolux a vysávejte kdekoliv.

Prohlédněte si modely našich robotických vysavačů

Robotický vysavač Electrolux Pure i9.2

Inteligentní vysávání. Jedinečný design.

Robotický vysavač Pure i9.2 má vynikající čisticí účinnost s provozní dobou až 120 minut. Trojúhelníkový tvar mu umožňuje dostat se opravdu všude a navigační systém 3D Vision vybavený laserem a kamerou ho provede bezpečně celou vaší domácností, aniž by někde uvízl nebo do něčeho narazil.

Skutečně samostatný

Naplánujte si úklid na dobu, až nebudete doma. S mobilní aplikací PUREi9, která je dostupná i v českém jazyce, snadno nastavíte oblast i harmonogram vysávání a díky interaktivní mapě si můžete úklid individuálně přizpůsobit.


PURE i9: On pracuje za vás

Robotický vysavač Pure i9 zajistí vždy perfektní úklid – nezávisle na tom, kde se právě nacházíte. Díky systému 3D Vision System™ zdolá Pure i9 všechna zákoutí vaší domácnosti a hravě odstraní veškeré nečistoty. Funkce PureFlow a výkonné lithiové baterie vnesou do vašeho domova dokonalou čistotu. Pomocí mobilní aplikace budete mít vysavač pod kontrolou, ať jste kdekoliv.

Vždy připraven k akci

Ovládejte robotický vysávač Pure i9, kdekoliv se vám zachce. K tomu potřebujete jen chytrý telefon se speciální mobilní aplikací Pure i9. Ta vám umožní sladit harmonogram vysávání s vašimi aktivitami, ovládat vysavač na dálku a kontrolovat stav úklidu, aniž byste museli být doma.

APP STORE

GOOGLE PLAY

purei9 lezenie po schodoch

Výškové rozdíly? Bez potíží

Okraje koberců a drobné výškové rozdíly Pure i9 rozhodne neodradí od práce. Vyspělý systém ClimbForceDrive™ umožňuje vysavači, aby hladce zdolal překážky až do výšky 2,2 cm.

technologie purei9
Věděli jste?

43 % současných majitelů robotických vysavačů se domnívá, že jejich vysavač nedokáže odstranit nečistoty ze všech koutů nebo malých prostorů.

purei9 Airbrush

Nevynechá nic

Vysaje důkladně každý roh a podél hran díky jedinečnému trojúhelníkovému designu Trinity Shape™.

držanie mobilného telefónu

Poradí si téměř s každým povrchem

Funkce PureFlow vytváří silný proud vzduchu, který dodává vysavači Pure i9 pozoruhodný sací výkon. Ten umožňuje plynulé vysávání prachu ze všech druhů podlah. Díky širokému čisticímu kartáči a funkci FlowMotion, které regulují otáčky kartáče, zvládne Pure i9 vysát každý typ povrchu.

Systém 3D Vision
3D Vision™

Bez námahy vysaje prach z koutů, podél stěn i z dalších těžko dostupných míst.

Pure i9 3D

Bez nutnosti příprav

Jedinečný systém 3D Vision™ zaznamená předměty a jednoduše vysaje kolem nich, aniž by uvízl.

Dostatek energie pro maximální čistotu

Díky důmyslnému systému nabíjení vysavač Pure i9 vždy dotáhne úklid do konce. Když vyžaduje doplnění energie, automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, odkud po nabití pokračuje ve vysávání přesně tam, kde přestal. Vy se tak můžete spolehnout, že na vás doma bude čekat zářivá podlaha.

Robotický vysavač Pure i9 oslnil odborníky nejen svými inovativními technologiemi, ale také designem, za který obdržel mezinárodní ocenění IF Design Award 2018.

 • Lithiový turbovýkon

  Výkonné lithiové baterie zajišťují vysavači nejen bezkonkurenční sací schopnosti, ale také mimořádně dlouhý chod mezi jednotlivými nabíjeními.

 • XXL dráha vysávání

  Extra široká dráha vysávání zkracuje dobu trvání úklidu a umožňuje plynulé vysávání bezmála všech typů podlah a povrchů.

 • Funkce FlowMotion

  Vysavač Pure i9 automaticky přizpůsobí rychlost ventilátoru a otáčky kartáče podlaze, čímž zajišťuje nižší spotřebu energie.

Vybírejte ze čtyř barevných odstínů

První skutečně samostatný robotický vysavač Pure i9, který můžete ovládat odkudkoliv, je dostupný ve čtyřech barevných provedeních. Díky tomu můžete jeho odstín sladit s barevnými tóny vaší domácnosti.

Seznamte se s Pure i9
Objevte další typy vysavačů

Využijte 30 dní na vyzkoušení vysavače PURE i9

Potřebujete nový vysavač a máte obavy, že nebudete se svým výběrem spokojeni? Využijte naši nabídku a vysávejte chytře!


Robotický vysavač MotionSense při vysávání obývacího pokoje

Dokonalá čistota bez námahy

Můžete se spolehnout, že vysavač MotionSense™ se svým revolučním tvarem a mimořádně velkým kartáčem pro výjimečné vysávání zapadne do vaší domácnosti i vašeho životního stylu.

Kartáč PowerBrush™ vysavače MotionSense™
Vysávání co nejblíže u stěny

Kartáč PowerBrush™ vysavače MotionSense™ se dostane až na 3 cm k jakékoli stěně, předmětu nebo rohu.

Dostane se dál než ostatní

S robotickým vysavačem MotionSense™ snadno udržíte svoji domácnost v dokonalé čistotě. Jeho speciální funkce mu umožňují vysávat efektivněji a déle než jiné robotické vysavače.

 • Roh vysavače MotionSense
  1
  Podmaňte si rohy

  Vysavač MotionSense™ zvládne vysát o 80 % více malých prostor než ostatní robotické vysavače.

 • Kartáč velikosti XXL vysavače MotionSense
  2
  Zvládne vysát více prostoru najednou

  Kartáč o velikosti XXL a funkce vysávání místa umožňují robotickému vysavači MotionSense™ uklidit ještě více prostoru na jeden zátah.

 • Baterie vysavače MotionSense
  3
  Delší životnost baterie

  Robotický vysavač MotionSense™ je vybaven lithiovou baterií TurboPower, která zajišťuje delší dobu provozu a rychlé dobíjení.


Robotický vysavač Electrolux MotionSense

Vytvarován k dokonalému vysávání

S robotickým vysavačem MotionSense™ je díky jeho trojúhelníkovému tvaru nové generace snadné dosáhnout dokonalých výsledků vysávání. Vypadá skvěle a zvládne uklidit mnohem větší plochu včetně rohů a malých míst, o nichž si ostatní robotické vysavače mohou nechat jen zdát. Zanechává za sebou ideální prostor pro vaši relaxaci a pohodlí.

Výkon, na který se můžete spolehnout

Robotický vysavač MotionSense™ disponuje dostatečným výkonem a XXL kartáčem PowerBrush™, který je o 16 % větší než běžné kartáče. Snadno se tak dostane mnohem dále do rohů, blíže ke stěnám nebo do obtížně přístupných prostor pro skutečně důkladné vysávání.

Vysávejte tam, kde to ostatní nedokáží

Nemějte obavy, že vašemu vysavači zabrání v důkladném vysávání schody nebo jiné překážky. Robotický vysavač MotionSense™ vyjede i na prahy či vysoké koberce, kde se jiné vysavače zaseknou. Bojíte se, že by mohl spadnout ze schodů? Funkce detekce pádu ho před převrácením ochrání.


Přenechejte konečně úklid robotům

Náš robotický vysavač Pure i9 pracuje spolehlivě, i když nejste doma. Přesvědčila se o tom pětice soutěžících, kteří byli vybráni do velkého testování modelu PI91-5SSM v hodnotě 22 999 Kč. Každému z nich jsme vysavač zapůjčili na týden, aby ho ve své domácnosti důkladně prověřil a napsal o tom podrobnou recenzi. A výsledek?

Robot předčil očekávání

Pure i9 si ve všech domácnostech vedl skvěle. Soutěžící se nezávisle na sobě shodli a ocenili jeho největší přednosti: Trojúhelníkový tvar, s nímž se dostane lépe do rohů a podél stěn. Rychlou a bezpečnou orientaci v prostoru. Důkladné vysávání na parketách i koberci včetně dlouhých vlasů nebo zvířecích chlupů. Snadné vysypávání nádoby i čištění filtrů, intuitivní ovládání a praktičnost mobilní aplikace. Líbila se jim i barva a celkový design.

„Nejvíce si užívám, že někdo pracuje za mě.“

„Pure i9 se stal nepostradatelným členem domácnosti… šetří čas strávený vysáváním a přispěl k dokonale čisté podlaze bez námahy.“

„Největší úspěch měl robotický vysavač u rodin s malými dětmi, když viděli, jak zvládá kličkovat mezi hračkami.“

A vítězem se stává…

Rozhodování o vítězi nebylo vůbec snadné. Soutěžící si dali záležet a svého úkolu se každý z nich zhostil velmi dobře. U poroty nakonec zvítězila recenze Kateřiny Novákové, která Káju, jak v rodině pojmenovali svůj testovací model Pure i9, získala jako hlavní výhru. Gratulujeme! Ostatním soutěžícím jsme nabídli 75% slevu na nákup testovaného modelu a velice nás těší, že ji všichni využili. Žádný z nich tak nemusí mazat aplikaci a může konečně přenechat úklid robotům.

Děkujeme všem soutěžícím za účast, svědomité testování a podrobné recenze, které jistě pomohou v rozhodování ostatním zákazníkům. Recenze jsou užitečné u každého zakoupeného spotřebiče Electrolux. Budeme rádi za jejich vyplňování!


Stvořený pro nečekané návštěvy

Pánský internetový magazín Stránky pro muže otestoval náš robotický vysavač Pure i9 v akci. Většina mužů prý nerada uklízí, čte manuály, ale baví ji technické vychytávky. Pure i9 je tedy ideální domácí spotřebič pro muže. Čím vším robot zaujal? Například snadným intuitivním ovládáním, precizním úklidem, velikostí sběrné nádoby a jejím pohodlným vysypáváním, přesnou orientací vysavače v prostoru, a hlavně možností ovládat ho přes mobilní aplikaci odkudkoliv. Třeba z restaurace, když chcete ten večer pozvat svou partnerku nečekaně k sobě domů na návštěvu.

PURE i9 udělal dojem

Redaktorka dámského internetového magazínu Žena-in podrobila náš robotický vysavač Pure i9 opravdu důkladnému testování. Nastražila mu do cesty pár překážek, které se běžně v domácnostech s dětmi nebo domácími mazlíčky vyskytují. A jak obstál? Rozsypané luštěniny pod stolem vysbíral do posledního zrnka, s přehledem se pohyboval po místnosti, aniž by do něčeho narazil. A při práci nebyl skoro ani slyšet. Pure i9 svým výkonem rozhodně zaujal i náročnější ženské publikum.

Uklidí i pobaví

Robotický vysavač jako elektronický domácí mazlíček, kterého budete s radostí sledovat a hrát si s ním? V redakci pánského časopisu Esquire pojali testování našeho vysavače Pure i9 vskutku originálně. Precizní úklid, bezpečný pohyb po domácnosti nebo možnost naprogramovat týdenní úklid přes aplikaci jsou sice fajn, ale svému Pure i9 můžete občas připravit i únikovou hru a sledovat, jak v ní obstojí. Zajímavé, že?


Vítěz velkého souboje vysavačů

Pure i9 naplnil naše očekávaní a prokázal, že se právem řadí mezi nejvyspělejší a nejvýkonnější robotické vysavače, které si v současnosti můžete koupit. Přestože jde o nováčka na trhu, v zátěžovém testu 5 špičkových robotických vysavačů, který uspořádal prestižní internetový portál TECHBOX.sk, dokázal Pure i9 zvítězit. Redaktoři robotické vysavače vůbec nešetřili a hodnotili širokou škálu vlastností, proto nás velmi těší, že vítěz pochází pochází ze stáje Electrolux.


Kde koupit vysavač

Svůj nový vysavač Electrolux si můžete zakoupit u vybraných partnerů akce.

VYBERTE SI PARTNERA A KLIKNĚTE NA ODKAZ: