Robotické vysavače

Robotické vysavače

Vysávejte kdekoliv. Vysávejte chytře. 

Chcete, aby vaše podlaha vždy byla dokonale čistá? Objevte benefity chytrých robotických vysavačů Electrolux a vysávejte kdekoliv.

Prohlédněte si modely našich robotických vysavačů

Robotický vysavač Electrolux Pure i9.2

Inteligentní vysávání. Jedinečný design.

Robotický vysavač Pure i9.2 má vynikající čisticí účinnost s provozní dobou až 120 minut. Trojúhelníkový tvar mu umožňuje dostat se opravdu všude a navigační systém 3D Vision™ vybavený laserem a kamerou ho provede bezpečně celou vaší domácností, aniž by někde uvízl nebo do něčeho narazil.

Skutečně samostatný

Naplánujte si úklid na dobu, až nebudete doma. S mobilní aplikací PUREi9, která je dostupná i v českém jazyce, snadno nastavíte oblast i harmonogram vysávání a díky interaktivní mapě si můžete úklid individuálně přizpůsobit.

Informace o spotřebě energie robotických vysavačů v pohotovostním režimu (všechny modely):

Pohotovostní režim při zapojení do sítě, robot na nabíječce: <1,9 W
Pokud robot není v nabíječce: <0,1 W

Přenechejte konečně úklid robotům

Náš robotický vysavač Pure i9 pracuje spolehlivě, i když nejste doma. Přesvědčila se o tom pětice soutěžících, kteří byli vybráni do velkého testování modelu PI91-5SSM v hodnotě 22 999 Kč. Každému z nich jsme vysavač zapůjčili na týden, aby ho ve své domácnosti důkladně prověřil a napsal o tom podrobnou recenzi. A výsledek?

Robot předčil očekávání

Pure i9 si ve všech domácnostech vedl skvěle. Soutěžící se nezávisle na sobě shodli a ocenili jeho největší přednosti: Trojúhelníkový tvar, s nímž se dostane lépe do rohů a podél stěn. Rychlou a bezpečnou orientaci v prostoru. Důkladné vysávání na parketách i koberci včetně dlouhých vlasů nebo zvířecích chlupů. Snadné vysypávání nádoby i čištění filtrů, intuitivní ovládání a praktičnost mobilní aplikace. Líbila se jim i barva a celkový design.

„Nejvíce si užívám, že někdo pracuje za mě.“

„Pure i9 se stal nepostradatelným členem domácnosti… šetří čas strávený vysáváním a přispěl k dokonale čisté podlaze bez námahy.“

„Největší úspěch měl robotický vysavač u rodin s malými dětmi, když viděli, jak zvládá kličkovat mezi hračkami.“

A vítězem se stává…

Rozhodování o vítězi nebylo vůbec snadné. Soutěžící si dali záležet a svého úkolu se každý z nich zhostil velmi dobře. U poroty nakonec zvítězila recenze Kateřiny Novákové, která Káju, jak v rodině pojmenovali svůj testovací model Pure i9, získala jako hlavní výhru. Gratulujeme! Ostatním soutěžícím jsme nabídli 75% slevu na nákup testovaného modelu a velice nás těší, že ji všichni využili. Žádný z nich tak nemusí mazat aplikaci a může konečně přenechat úklid robotům.

Děkujeme všem soutěžícím za účast, svědomité testování a podrobné recenze, které jistě pomohou v rozhodování ostatním zákazníkům. Recenze jsou užitečné u každého zakoupeného spotřebiče Electrolux. Budeme rádi za jejich vyplňování!

Stvořený pro nečekané návštěvy

Pánský internetový magazín Stránky pro muže otestoval náš robotický vysavač Pure i9 v akci. Většina mužů prý nerada uklízí, čte manuály, ale baví ji technické vychytávky. Pure i9 je tedy ideální domácí spotřebič pro muže. Čím vším robot zaujal? Například snadným intuitivním ovládáním, precizním úklidem, velikostí sběrné nádoby a jejím pohodlným vysypáváním, přesnou orientací vysavače v prostoru, a hlavně možností ovládat ho přes mobilní aplikaci odkudkoliv. Třeba z restaurace, když chcete ten večer pozvat svou partnerku nečekaně k sobě domů na návštěvu.

PURE i9 udělal dojem

Redaktorka dámského internetového magazínu Žena-in podrobila náš robotický vysavač Pure i9 opravdu důkladnému testování. Nastražila mu do cesty pár překážek, které se běžně v domácnostech s dětmi nebo domácími mazlíčky vyskytují. A jak obstál? Rozsypané luštěniny pod stolem vysbíral do posledního zrnka, s přehledem se pohyboval po místnosti, aniž by do něčeho narazil. A při práci nebyl skoro ani slyšet. Pure i9 svým výkonem rozhodně zaujal i náročnější ženské publikum.

Uklidí i pobaví

Robotický vysavač jako elektronický domácí mazlíček, kterého budete s radostí sledovat a hrát si s ním? V redakci pánského časopisu Esquire pojali testování našeho vysavače Pure i9 vskutku originálně. Precizní úklid, bezpečný pohyb po domácnosti nebo možnost naprogramovat týdenní úklid přes aplikaci jsou sice fajn, ale svému Pure i9 můžete občas připravit i únikovou hru a sledovat, jak v ní obstojí. Zajímavé, že?

Kde koupit vysavač

Svůj nový vysavač Electrolux si můžete zakoupit u vybraných partnerů akce.

VYBERTE SI PARTNERA A KLIKNĚTE NA ODKAZ: