Robotický vysavač PUREi9

Vysávejte odkudkoliv

Chcete, aby vaše podlaha vždy byla dokonale čistá? Robotický vysavač PUREi9 nezávisle na tom, kde se právě nacházíte, zajistí perfektní úklid. Díky systému 3D Vision System™ zdolá PUREi9 všechna zákoutí vaší domácnosti a hravě odstraní veškeré nečistoty. Funkce PureFlow a výkonné lithiové baterie vnesou do vašeho domova dokonalou čistotu. Objevte benefity chytrého robotického vysavače a vysávejte odkudkoliv.

Seznamte se s PUREi9

Vítěz velkého souboje vysavačů

PUREi9 naplnil naše očekávaní a prokázal, že se právem řadí mezi nejvyspělejší a nejvýkonnější robotické vysavače, které si v současnosti můžete koupit. Přestože jde o nováčka na trhu, v zátěžovém testu 5 špičkových robotických vysavačů, který uspořádal prestižní internetový portál TECHBOX.sk, dokázal PUREi9 zvítězit. Redaktoři robotické vysavače vůbec nešetřili a hodnotili širokou škálu vlastností, proto nás velmi těší, že vítěz pochází pochází ze stáje Electrolux.


držanie mobilného telefónu

Vždy připraven k akci

Ovládejte robotický vysávač PUREi9, odkudkoliv se vám zachce. K tomu potřebujete jen chytrý telefon se speciální mobilní aplikací PUREi9. Ta vám umožní sladit harmonogram vysávání s vašimi aktivitami, ovládat vysavač na dálku a kontrolovat stav úklidu, aniž byste museli být doma.

APP STORE
GOOGLE PLAY

technologie purei9
Věděli jste?

43 % současných majitelů robotických vysavačů se domnívá, že jejich vysavač nedokáže odstranit nečistoty ze všech koutů nebo malých prostorů.

purei9 Airbrush

Nevynechá nic

Vysaje důkladně každý roh a podél hran díky jedinečnému trojúhelníkovému designu Trinity Shape™.

držanie mobilného telefónu

Poradí si téměř s každým povrchem

Funkce PureFlow vytváří silný proud vzduchu, který dodává vysavači PUREi9 pozoruhodný sací výkon. Ten umožňuje plynulé vysávání prachu ze všech druhů podlah. Díky širokému čisticímu kartáči a funkci FlowMotion, které regulují otáčky kartáče, zvládne PUREi9 vysát každý typ povrchu.

Systém 3D Vision
3D Vision™

Bez námahy vysaje prach z koutů, podél stěn i z dalších těžko dostupných míst.

purei9 3D

Bez nutnosti příprav

Jedinečný systém 3D Vision™ zaznamená předměty a jednoduše vysaje kolem nich, aniž by uvízl.

purei9 lezenie po schodoch

Výškové rozdíly? Bez potíží

Okraje koberců a drobné výškové rozdíly PUREi9 rozhodne neodradí od práce. Vyspělý systém ClimbForceDrive™ umožňuje vysavači, aby hladce zdolal překážky až do výšky 2,2 cm.

Dostatek energie pro maximální čistotu

Díky důmyslnému systému nabíjení vysavač PUREi9 vždy dotáhne úklid do konce. Když vyžaduje doplnění energie, automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, odkud po nabití pokračuje ve vysávání přesně tam, kde přestal. Vy se tak můžete spolehnout, že na vás doma bude čekat zářivá podlaha.

Lithiový turbovýkon

Výkonné lithiové baterie zajišťují vysavači nejen bezkonkurenční sací schopnosti, ale také mimořádně dlouhý chod mezi jednotlivými nabíjeními.

XXL dráha vysávání

Extra široká dráha vysávání zkracuje dobu trvání úklidu a umožňuje plynulé vysávání bezmála všech typů podlah a povrchů.

Funkce FlowMotion

Vysavač PUREi9 automaticky přizpůsobí rychlost ventilátoru a otáčky kartáče podlaze, čímž zajišťuje nižší spotřebu energie.

Vybírejte ze čtyř barevných odstínů

První skutečně samostatný robotický vysavač PUREi9, který můžete ovládat odkudkoliv, je dostupný ve čtyřech barevných provedeních. Díky tomu můžete jeho odstín sladit s barevnými tóny vaší domácnosti.

Seznamte se s PUREi9
Objevte další typy vysavačů