Robotické vysavače

Vysávejte kdekoliv. Vysávejte chytře. 

Chcete, aby vaše podlaha vždy byla dokonale čistá? Objevte benefity chytrého robotického vysavače Pure i9 a vysávejte kdekoliv.
Prohlédněte si modely našich robotických vysavačů

PURE i9: On pracuje za vás

Robotický vysavač Pure i9 zajistí vždy perfektní úklid – nezávisle na tom, kde se právě nacházíte. Díky systému 3D Vision System™ zdolá Pure i9 všechna zákoutí vaší domácnosti a hravě odstraní veškeré nečistoty. Funkce PureFlow a výkonné lithiové baterie vnesou do vašeho domova dokonalou čistotu. Pomocí mobilní aplikace budete mít vysavač pod kontrolou, ať jste kdekoliv.

Vždy připraven k akci

Ovládejte robotický vysávač Pure i9, kdekoliv se vám zachce. K tomu potřebujete jen chytrý telefon se speciální mobilní aplikací Pure i9. Ta vám umožní sladit harmonogram vysávání s vašimi aktivitami, ovládat vysavač na dálku a kontrolovat stav úklidu, aniž byste museli být doma.

APP STORE

GOOGLE PLAY

purei9 lezenie po schodoch

Výškové rozdíly? Bez potíží

Okraje koberců a drobné výškové rozdíly Pure i9 rozhodne neodradí od práce. Vyspělý systém ClimbForceDrive™ umožňuje vysavači, aby hladce zdolal překážky až do výšky 2,2 cm.

technologie purei9
Věděli jste?

43 % současných majitelů robotických vysavačů se domnívá, že jejich vysavač nedokáže odstranit nečistoty ze všech koutů nebo malých prostorů.

purei9 Airbrush

Nevynechá nic

Vysaje důkladně každý roh a podél hran díky jedinečnému trojúhelníkovému designu Trinity Shape™.

držanie mobilného telefónu

Poradí si téměř s každým povrchem

Funkce PureFlow vytváří silný proud vzduchu, který dodává vysavači Pure i9 pozoruhodný sací výkon. Ten umožňuje plynulé vysávání prachu ze všech druhů podlah. Díky širokému čisticímu kartáči a funkci FlowMotion, které regulují otáčky kartáče, zvládne Pure i9 vysát každý typ povrchu.

Systém 3D Vision
3D Vision™

Bez námahy vysaje prach z koutů, podél stěn i z dalších těžko dostupných míst.

Pure i9 3D

Bez nutnosti příprav

Jedinečný systém 3D Vision™ zaznamená předměty a jednoduše vysaje kolem nich, aniž by uvízl.

Dostatek energie pro maximální čistotu

Díky důmyslnému systému nabíjení vysavač Pure i9 vždy dotáhne úklid do konce. Když vyžaduje doplnění energie, automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, odkud po nabití pokračuje ve vysávání přesně tam, kde přestal. Vy se tak můžete spolehnout, že na vás doma bude čekat zářivá podlaha.

Robotický vysavač Pure i9 oslnil odborníky nejen svými inovativními technologiemi, ale také designem, za který obdržel mezinárodní ocenění IF Design Award 2018.

Lithiový turbovýkon

Výkonné lithiové baterie zajišťují vysavači nejen bezkonkurenční sací schopnosti, ale také mimořádně dlouhý chod mezi jednotlivými nabíjeními.

XXL dráha vysávání

Extra široká dráha vysávání zkracuje dobu trvání úklidu a umožňuje plynulé vysávání bezmála všech typů podlah a povrchů.

Funkce FlowMotion

Vysavač Pure i9 automaticky přizpůsobí rychlost ventilátoru a otáčky kartáče podlaze, čímž zajišťuje nižší spotřebu energie.

Vybírejte ze čtyř barevných odstínů

První skutečně samostatný robotický vysavač Pure i9, který můžete ovládat odkudkoliv, je dostupný ve čtyřech barevných provedeních. Díky tomu můžete jeho odstín sladit s barevnými tóny vaší domácnosti.

Seznamte se s Pure i9
Objevte další typy vysavačů

Využijte 30 dní na vyzkoušení vysavače PURE i9

Potřebujete nový vysavač a máte obavy, že nebudete se svým výběrem spokojeni? Využijte naši nabídku a vysávejte chytře!

Jak na to:

Kupte si jakýkoliv z vybraných modelů řady Pure D9, Pure F9 nebo Pure i9 a my vám dáme celých 30 dní na vyzkoušení.

 • Pokud během té doby zjistíte, že vám vysavač nevyhovuje, můžete nám ho vrátit a dostanete peníze zpět.
 • Akce trvá od 15. 9. 2018 do 31. 12. 2018.

Přenechejte konečně úklid robotům

Náš robotický vysavač PURE i9 pracuje spolehlivě, i když nejste doma. Nevěříte? Myslíte si, že nedokáže vysát podlahu a koberce ve vaší domácnosti, aniž by opomenul nějaké místo, uvízl mezi nábytkem nebo spadl se schodů? Přesvědčte se a otestujte ho právě vy u sebe doma. Hledáme na Facebooku 5 dobrovolných recenzentů, kteří podrobí zátěžovému testu model PI91-5SSM. Kdo nám pošle nejatraktivnější a nejpreciznější (nebo nejdůkladnější) recenzi, robot v hodnotě 22 999 Kč bude jeho.

Jdete s námi do toho?

Přihlaste se do testování

Abyste se mohli zapojit do testování, musíte proto něco udělat a mít trochu štěstí u poroty.

 • Pošlete nám e-mailem na soutez-electrolux@doblogoo.cz svůj motivační příspěvek, ve kterém představíte sebe, svou domácnost a důvody, kvůli kterým se chcete do testování zapojit.
 • V motivačním e-mailu nezapomeňte uvést své jméno a kontaktní údaje a přiložit fotografii nebo video místností, kde bude testování probíhat.
 • Přihlásit se můžete pouze jednou, a to v období od 5. 11. do 18. 11. 2018.
 • V pondělí 19. 11. porota vybere 5 šťastlivců, kterým Pure i9 zapůjčíme domů k testování.

Jak bude probíhat testování

Pokud vás porota vybere pro účast v testování, připravte se na následující:

 • Vysavač Pure i9 vám přivezeme domů a naučíme vás s ním zacházet.
 • Pak budete mít 10 dní na to, abyste ho podrobili zátěžovému testu ve své domácnosti.
 • Po uplynutí testovací lhůty si u vás vysavač vyzvedneme. Během následujících 5 dní musíte vyplnit hodnocení produktu přímo na stránkách www.electrolux.cz a www.heureka.cz a současně poslat e-mailem podrobně zpracovanou recenzi včetně fotografií nebo videa.

Co rozhodne o vítězi

Porota bude hodnotit soutěžní recenze podle toho, nakolik ji jednotlivé recenze zaujmou, pobaví nebo překvapí. Za co můžete získat kladné body?

 • Za důkladné a všestranné prozkoumání možností vysavače.
 • Za kreativitu při vymýšlení úkolů, které by mohl Pure i9 zvládnout.
 • Za objevení nečekaných situací, ve který může Pure i9 vyniknout.

TIP: V průběhu testování se můžete o své dojmy podělit se svými přáteli na sociálních sítích.

Odměny pro účastníky

Z 5 soutěžních recenzí porota vybere absolutního vítěze, který od nás získá vysavač Pure i9, model PI91-5SSM v hodnotě 22 999 Kč, zdarma. Ostatní 4 účastníky odměníme poukazem na nákup tohoto modelu se 75% slevou.

Přejeme všem hodně štěstí a spoustu dobrých nápadů!

PS: Vaše hodnocení našich spotřebičů nám ale můžete posílat kdykoli zde na našich webových stránkách nebo na facebookové stránce Electrolux Česká republika. Tak pojďte do toho, ať u vás doma už můžete konečně přenechat úklid robotům.


Stvořený pro nečekané návštěvy

Pánský internetový magazín Stránky pro muže otestoval náš robotický vysavač Pure i9 v akci. Většina mužů prý nerada uklízí, čte manuály, ale baví ji technické vychytávky. Pure i9 je tedy ideální domácí spotřebič pro muže. Čím vším robot zaujal? Například snadným intuitivním ovládáním, precizním úklidem, velikostí sběrné nádoby a jejím pohodlným vysypáváním, přesnou orientací vysavače v prostoru, a hlavně možností ovládat ho přes mobilní aplikaci odkudkoliv. Třeba z restaurace, když chcete ten večer pozvat svou partnerku nečekaně k sobě domů na návštěvu.

PURE i9 udělal dojem

Redaktorka dámského internetového magazínu Žena-in podrobila náš robotický vysavač Pure i9 opravdu důkladnému testování. Nastražila mu do cesty pár překážek, které se běžně v domácnostech s dětmi nebo domácími mazlíčky vyskytují. A jak obstál? Rozsypané luštěniny pod stolem vysbíral do posledního zrnka, s přehledem se pohyboval po místnosti, aniž by do něčeho narazil. A při práci nebyl skoro ani slyšet. Pure i9 svým výkonem rozhodně zaujal i náročnější ženské publikum.

Uklidí i pobaví

Robotický vysavač jako elektronický domácí mazlíček, kterého budete s radostí sledovat a hrát si s ním? V redakci pánského časopisu Esquire pojali testování našeho vysavače Pure i9 vskutku originálně. Precizní úklid, bezpečný pohyb po domácnosti nebo možnost naprogramovat týdenní úklid přes aplikaci jsou sice fajn, ale svému Pure i9 můžete občas připravit i únikovou hru a sledovat, jak v ní obstojí. Zajímavé, že?


Vítěz velkého souboje vysavačů

Pure i9 naplnil naše očekávaní a prokázal, že se právem řadí mezi nejvyspělejší a nejvýkonnější robotické vysavače, které si v současnosti můžete koupit. Přestože jde o nováčka na trhu, v zátěžovém testu 5 špičkových robotických vysavačů, který uspořádal prestižní internetový portál TECHBOX.sk, dokázal Pure i9 zvítězit. Redaktoři robotické vysavače vůbec nešetřili a hodnotili širokou škálu vlastností, proto nás velmi těší, že vítěz pochází pochází ze stáje Electrolux.


Dáme vám 30 dní na vyzkoušení

Potřebujete nový vysavač a máte obavy, že nebudete se svým výběrem spokojeni? Využijte naši nabídku a vysávejte chytře!

Jak na to:

Kupte si jakýkoliv z vybraných modelů řady Pure D9, Pure F9 nebo Pure i9 a my vám dáme celých 30 dní na vyzkoušení.

 • Pokud během té doby zjistíte, že vám vysavač nevyhovuje, můžete nám ho vrátit a dostanete peníze zpět.
 • Akce trvá od 15. 9. 2018 do 31. 12. 2018.

Kde koupit vysavač

Svůj nový vysavač Electrolux si můžete zakoupit u vybraných partnerů akce.

VYBERTE SI PARTNERA A KLIKNĚTE NA ODKAZ:

Vysavače na Alza.cz
Vysavače na Datart.cz
Vysavače na Kasa.cz
Vysavače na Mall.cz
Vysavače na Euronics.cz
Příslušenství pro vysavače