Vysávejte chytře

Nevíte si rady s výběrem nového vysavače? Váháte, který z nich je pro vás ten pravý a splňuje vaše nároky na hlučnost, výkon, snadnou obslužnost, nebo dokonce samostatnost? Jděte na to chytře a vybraný model si během 30 dnů vyzkoušejte s možností vrácení zpět.

Dáme vám 30 dnů na vyzkoušení

Přesvědčte se sami o výjimečných vlastnostech našich vysavačů. Nyní u nás máte záruku 30denní lhůty na vyzkoušení. Pokud vám zakoupený vysavač nebude vyhovovat, můžete nám ho vrátit.

Vyberte si vysavač podle svých potřeb

PURE D9: Uklízejte kdykoliv se vám chce a máte čas

Kdy luxujete? Když je to vhodné nebo když máte čas? S řadou našich tichých vysavačů okolnosti řešit nemusíte. Model PURE D9 dosahuje hlučnosti 69 dB a je vybaven hubicí s patentovaným designem pro tiché vysávání. Navzdory nízké hlučnosti vyniká nekompromisním sacím výkonem. Excelentní manévrovatelnost umožňuje jeho ergonomický tvar a extra velká kolečka, která kopírují každý váš krok. Je to náš dosud nejlepší vysavač, jaký jsme kdy vyrobili.

Modely zařazené do akce: PD91-ANIMA, PD91-ALRG2, PD91-8SSM, PD91-6PTX, PD91-4DB, PD91-GREEN

PURE F9: Pusťte se do toho jakkoliv

Od podlahy po strop i místo prachovky. Náš nový tyčový vysavač Pure F9 si ve vaší domácnosti poradí se vším. Díky flexibilní hlavní jednotce a vytahovací hadici s ním můžete vysávat prach z nábytku nebo čalounění, bez problémů se s ním dostanete až ke stropu nebo pod nábytek. Absence kabelu, nízká hmotnost a ergonomický design jsou zárukou snadného a pohodlného manévrování i ve výškách. Na jedno nabití zvládne Pure F9 uklidit až 80 m2. Dopřejte si perfektně čistou domácnost s naším nejlepším tyčovým vysavačem.

Modely zařazené do akce:  PF91-ALRGYPF91-6IBMPF91-4ST, PF91-4IG

PURE i9: Spolehlivý a samostatný, ať jste kdekoliv

Vítězí v testech a válcuje konkurenci. Náš robotický vysavač Pure i9 má jedinečný navigační systém 3D VisionTM, který ho bezpečně provede všemi zákoutími vaší domácnosti. Unikátní trojúhelníkový tvar mu umožní dostat se hlouběji do rohů a také vysát prach podél stěn. Bez problémů zdolá překážky vysoké až 2,2 cm a snadno se dostane i pod nábytek. Pure i9 je velmi samostatný a důkladný. Nemusíte mu proto stát při úklidu za zády, stačí ho sledovat přes aplikaci v mobilu. Kdekoli budete, vždy se vrátíte do uklizené domácnosti.

Modely zařazené do akce: PI91-5SSM, PI91-5SGM, PI91-5MBM, PI91-5BSM

Vysavače na Alza.cz
Vysavače na Datart.cz
Vysavače na Kasa.cz
Vysavače na Mall.cz
Vysavače na Euronics.cz
Vysavače na OKAY.cz

Kde koupit vysavač

Svůj nový vysavač Electrolux si můžete zakoupit u vybraných partnerů akce.

VYBERTE SI PARTNERA A KLIKNĚTE NA ODKAZ:

Vysavače na Alza.cz
Vysavače na Datart.cz
Vysavače na Kasa.cz
Vysavače na Mall.cz
Vysavače na Euronics.cz
Vysavače na OKAY.cz

Tiché vysavače PURE D9

Vysavač Pure D9 je nejlepší vysavač, jaký jsme dosud vyrobili. Systém FlowMotion™ umožňuje ladný a plynulý pohyb po domácnosti a se 69 dB můžete v tichosti uklízet kdykoliv. Model Allergy zachytí až 99,97 % prachu a alergenů.

Vysavač Pure D9 je nejlepší vysavač, jaký jsme dosud vyrobili. Systém FlowMotion™ umožňuje ladný a plynulý pohyb po vaší domácnosti a se 69 dB uklidíte v tichosti kdykoliv. Model Animal důkladně vysaje chlupy a pohltí pachy.

Pure D9 je nejlepší vysavač, jaký jsme dosud vyrobili. Systém FlowMotion™ umožňuje ladný a plynulý pohyb po vaší domácnosti a s pouhými 69 dB můžete v tichosti uklízet kdykoliv.

Vysavač Pure D9 je opatřen extra velkými kolečky Easy-roll, která spolu s hubicí s kuličkovým ložiskem tvoří perfektně sladěný tandem. Proto plynule a hladce kopírují každý váš krok.

Systém PureFlow skrytý uvnitř vysavače Pure D9 zajišťuje nekompromisní čisticí výkon a současně zvyšuje energetickou účinnost až o 30 %.

Vysavač Pure D9 Green se systémem FlowMotion™ umožňuje ladný a plynulý pohyb po vaší domácnosti. Ze 70 % je vyroben z recyklovaného plastu a má nejvyšší energetickou účinnost A+++.

Tyčové vysavače PURE F9

Vysavač navržený pro dnešní životní styl. Chytá prach do utěsněného zásobníku a čistí vyfukovaný vzduch pětikrokovým procesem s kvalitní filtrací mikročástic. Výrazně tak přispívá k hygieně a čistotě vzduchu v domácnosti.

Akumulátorový vysavač Pure F9 má dlouhou výdrž. Na jedno nabití zanechá vaši domácnost dokonale čistou. Jeho výkon je přitom srovnatelný s klasickým vysavačem.

Bezdrátový vysavač Pure F9 je bezkonkurenčně všestranný. Posuvné tělo spolu s vytahovací hadicí umožňují vysávat prach z nábytku i pod ním.

Vysavač Pure F9 má ergonomický design a můžete si ho snadno přizpůsobit výšce své postavy.

Robotické vysavače PURE i9

Robotický vysavač Pure i9 se systémem 3D Vision™ se bude snadno pohybovat po celé vaší domácnosti, aniž by někde uvízl. Přes mobilní aplikaci si můžete úklid naplánovat kdekoliv, i když nejste doma.

Trojúhelníkový tvar Trinity™ umožňuje vysavači Pure i9 důkladně vysávat v rozích i prach podél stěn.

Vysavač Pure i9 s technologií ClimbeForceDrive™ překoná snadno a bez uvíznutí překážky vysoké až 2,2 centimetry.

Robotický vysavač Pure i9 se systémem 3D Vision™ se bude snadno pohybovat po celé vaší domácnosti, aniž by někde uvízl. Přes mobilní aplikaci si můžete úklid naplánovat kdekoliv, i když nejste doma.