Wet & Dry

Wet & Dry

Tyčové vysavače na suché i mokré čištění

Objevte naše pomocníky pro suché i mokré čištění, které disponují vysokým výkonem a současně vám umožní hygienické mopování tvrdých podlah v domácnosti bez kontaktu se špinavou vodou.

Seznamte se s PowerPro Mop

Čisticí stanice PowerPro Mop je originální příslušenství, které slouží k rychlému a hygienickému namáčení a čištění rotačních podložek hubice PowerPro mop. Tato hubice je součástí modelů Wet tyčových vysavačů Electrolux řady 500, 600, 700 i 800. K ostatním modelům těchto řad je možné hubici dokoupit zvlášť.

Promyšlený design a udržitelnost

Stanice má oválný tvar, který šetří místem při uložení, a ergonomickou rukojeť pro snadné přenášení. Vnitřní prostor je rozdělen na dvě části - jedna slouží jako zásobník na čistou vodu, ve druhé se shromažďuje špinavá. Průhledné víko se ždímacím žebrováním má uprostřed vodní kolo, které zajišťuje oplach. Na boku zabudovaný výpustní ventil slouží k vypouštění špinavé vody přímo do odpadu.

Při výrobě čisticí stanice PowerPro Mop byly použity recyklované plasty.

Čisticí stanice pro mopování jako dárek

Akce skončila 17. 12. 2023.

Registrace nákupu zakoupených spotřebičů lze provést nejpozději do 10. 1. 2024.

Snadný úklid ve třech krocích

Zapomeňte na běžné mopy, se kterými máte práci navíc a rychle se opotřebovávají. K dokonalému úklidu vám nyní stačí jediný vysavač. Během chvilky budete mít podlahu vysátou i vytřenou, aniž byste si při tom museli špinit ruce.

 • Mopovací kyblík - naplnění vodou
  1

  Naplňte středový zásobník čistou vodou a přidejte běžný přípravek na podlahy.

 • Mopovací režim
  2

  Položte vysavač s hubicí PowerPro mop na mřížku a spusťte mopovací režim, čímž dojde k navlhčení rotačních podložek.

 • Mopovací stanice - čištění
  3

  Po použití opět postavte vysavač na mřížku a lehce stiskněte tlačítko. Vodní válec opláchne rotační podložky čistou vodou, přičemž ta špinavá odtéká do druhého zásobníku, odkud ji pak přes ventil jednoduše vypustíte do odpadu.

Čisticí stanice a hubice PowerPro mop

Hygienicky čisté podlahy bez námahy. Elegantně opláchne, vyčistí a vyždímá mopovací hubici.
Eliminujte námahu při vytírání podlah.

Modely Wet

Tyčový vysavač řady 500 poskytuje pohodlné vysávání s vynikajícím výkonem a ergonomickým designem. Odnímatelná ruční jednotka s příslušenstvím se bez problému přizpůsobí úklidu jakéhokoliv povrchu. Všechny modely jsou vyrobeny udržitelně, 58% použitých plastů je z recyklovaných zdrojů.
Výkonnější a tišší. Tyčový vysavač Electrolux 600 Wet přináší vysoký sací výkon a novou motorizovanou hubici, která při vysávání produkuje méně hluku. Zanechá za sebou čistou podlahu a nebude vás přitom obtěžovat nepříjemným hlukem.
Vysavač řady 700 vyčistí celou vaši domácnost, včetně nejužších mezer a zákoutí. Objevte výkonný a všestranný tyčový vysavač 700 Hygienic, který díky přiložené mopovací hubici PowerPro Mop zapadá do série Wet a je tak kromě snadného vysávání ideální i pro mokré čištění tvrdých podlah.
Objevte účinný a všestranný vysavač Electrolux 800 Wet. Díky mopovací hubici PowerPro mop na mokré čištění zvládnete jedním tahem vysát i odstranit odolnou špínu. Tyčový vysavač navržený pro současný životní styl a zdravý domov.

Suché i mokré čištění jedním tahem

Tyčový vysavač Electrolux 800 Wet & Dry umožňuje výkonné čištění tvrdých podlah za sucha i za mokra. Dvě oddělené nádržky na vodu — na zadní straně vysavače na čistou, na přední straně s filtrem na špinavou vodu — jsou zárukou skutečně hygienického mopování.
Senzor v hubici rozpozná nečistoty a automaticky upraví výkon a spotřebu vody. Plně nabitá baterie vydrží až 35 minut provozu. Díky samostojné konstrukci můžete úklid kdykoli přerušit a vysavač nechat stát na místě. Nabíjecí stanice rovněž může stát volně a není nutné ji instalovat ke zdi.

Prémiový design

Matné provedení a modro-černá kombinace se zlatými detaily dodávají vysavači elegantní vzhled, který se hezky začlení do každé domácnosti. Ovládací prvky jsou umístěny na ergonomické rukojeti, díky které se s vysavačem pohodlně manévruje. Aktuální nastavení signalizuje kulatý displej, který je viditelně umístěn na těle vysavače.

Samočisticí hubice

Hubice s rotačním válcem je vybavena samočisticí funkcí, kterou aktivujete jediným stisknutím tlačítka po umístění vysavače do nabíjecího stojanu. Čistá voda ze zadní nádržky opláchne rotační válec a špinavá voda je současně nasávána do přední nádržky. 
Za necelé 2 minut bude hubice opět čistá a připravená k použití. Bez zbytečného nepořádku okolo a bez námahy.

Příslušenství

Součástí balení tyčového vysavače Electrolux 800 Wet & Dry je nabíjecí stojan, náhradní rotační válec, filtr a praktický kartáč s dlouhou rukojetí, který slouží k důkladnému a pohodlnému vyčištění nádržky na vodu od usazenin.