Od teď vaříte vy

Načerpejte inspiraci 

Někdy stačí jen trocha inspirace, abychom byli v kuchyni kreativnější. Podívejte se na naše jednoduché video recepty, které vás krok za krokem provedou přípravou dobrot, kterými oslníte každého strávníka. Ať už chystáte jednoduchou snídani jen pro vás nebo slavnostní menu pro celou rodinu, naše tipy vám usnadní práci. A nezapomeňte – od teď vaříte vy!

Chia pudink a toust s mandlovým máslem

Připravte si večer předem jednoduchý a zdravý pudink z chia semínek. Přidejte šťavnaté borůvky, domácí kešu mléko a sušený kokos a získáte skvělou a vyváženou snídani. Servírujte s toustem namazaným tlustou vrstvou mandlového másla, které snadno připravíte pomocí mixéru z kolekce Masterpiece. Podávejte s čerstvě připravenou kávou pro ten nejlepší start do nového dne.

Ponorný mixér

Zvolte správnou rychlost a užívejte si pohodlné mixování bez ohledu na strukturu ingrediencí.

Ponorný tyčový mixér Electrolux mixuje přísady na mandlové palačinky

Mandlové palačinky s borůvkovou omáčkou

Pochutnejte si na teplých mandlových palačinkách s borůvkovou omáčkou, kterou jednoduše připravíte za pomoci tyčového mixéru. Díky svému výkonu 700 W a ostrým titanovým nožům rozmělní čerstvé borůvky, açai i med na pyré během okamžiku. Dosáhnout dokonalosti nikdy nebylo jednodušší.

Pizza s černou kapustou a sýrem Pecorino

Také tak nesnášíte rozměklý spodek pizzy? Máme tu pro vás malý trik, který vám zajistí o hodně lepší výsledek. Pečte pizzu na obrácené litinové pánvi a získáte dokonale křupavé a propečené těsto.

Kitchen Assistent

S deseti nastaveními rychlosti máte výkon ve svých rukou.

Expresionistický kuchyňský robot

Muffiny z červené řepy s opečeným kozím sýrem

Rádi zkoušíte nové věci? Vyzkoušejte náš originální recept na slané muffiny z pečené řepy. Kuchyňský robot Assistent Expressionist vám pomůže i při těch neodvážnějších kulinářských dobrodružstvích. Díky rozsáhlé sadě příslušenství se nezastaví před ničím, ať už se pustíte do nadýchaného dortu, domácích klobásek nebo poctivého kváskového chleba.

Zajímavé novinky, rady a tipy

Inspirace do vašeho mailboxu

Pravidelně vám přinášíme informace o novinkách, soutěžích i probíhajících akcích. Přihlaste se k odběru, aby vám nic z toho neuniklo.