Snadná údržba – s podporou chytrého telefonu

Naposledy aktualizováno 14.07.2022 16:14

Chcete-li dosáhnout nejlepšího výkonu mytí a delší životnosti vaší myčky nádobí, je důležité o svůj spotřebič pravidelně pečovat. U spotřebičů Electrolux je to snadné a intuitivní.

Využíváním aplikace My Electrolux Kitchen přes QuickSelect můžete mít například přehled o spotřebě energie, dostávat upozornění k údržbě spotřebiče nebo si ukládat oblíbená nastavení. Když jste připojeni, máte péči o spotřebič na dosah ruky.


Péče o spotřebič

Prostřednictvím aplikace My Electrolux Kitchen dostanete upozornění na údržbu (kromě čištění ostřikovacího ramene nebo filtru). Jednoduše postupujte podle pokynů na obalu čistícího balíčku, jak je znázorněno na videu níže.


Čištění filtru

Pravidelné čištění filtru vaší myčky nádobí je základní a snadný úkol, který zabere jen několik minut. Podívejte se na video, kde zjistíte pár kroků potřebných k zajištění hladkého chodu stroje.


Čištění ostřikovacích ramen

Po vyjmutí lze obě ostřikovací ramena (horní a spodní) vašeho spotřebiče snadno vyčistit. Video ukazuje několik jednoduchých kroků pro zajištění neomezeného průtoku vody a výkonu.


Čištění pryžového těsnění

Čištění pryžového těsnění kolem dvířek pračky je velmi rychlé. Zjistěte, jak použití základního hadříku k odstranění veškerých nečistot zajistí, že vaše myčka bude fungovat co nejlépe.


Ekologická zpětná vazba

Funkce Eco Feedback je skvělý způsob, jak kontrolovat spotřebu vody a energie vaší myčky. My Electrolux Kitchen App vám umožní upravit každý mycí cyklus a nasměrovat vás k efektivnějším a udržitelnějším možnostem. Snadno čitelný displej na vašem chytrém telefonu vám řekne, jak dlouho bude každé mytí trvat, a aktualizuje se dle vaší volby v rámci QuickSelect.


Vzdálené ovládání a kontrola

Jakmile je vaše myčka připojena k aplikaci My Electrolux Kitchen, máte neomezenou kontrolu nad jejími funkcemi. Vzdálená kontrola a ovládání vám umožní upravit výběr programů, dobu běhu nebo zvolit oblíbená nastavení z pohodlí vašeho chytrého telefonu. Všechny funkce jsou dostupné pomocí uživatelsky přívětivých ikon a snadno čitelného textu.


Upozornění a alarmy

Díky připojení Wi-Fi a aplikaci My Electrolux Kitchen je údržba vaší myčky snadná. Budete dostávat upozornění, když je nádrž na oplachování nebo sůl prázdná, nebo upozornění, pokud máte naléhavý problém, jako je únik vody. Nejlepší výkon vaší myčky je nyní mnohem snazší.


Služby společnosti Electrolux

Jako u každého spotřebiče Electrolux je další pomoc nebo výběr příslušenství v rámci volby "Služby". S vaším chytrým telefonem a aplikací My Electrolux Kitchen vám tato karta umožňuje nakupovat produkty pro péči o spotřebič prostřednictvím našeho WebShopu, řešit případné problémy, stahovat uživatelské příručky nebo nás přímo kontaktovat.

Objednejte si servis
Objednejte si servis

V oblasti, ve které se nacházíte, nabízíme službu Fixní cena servisu. O opravu se postarají kvalifikovaní servisní technici Electrolux. Spotřebič nejprve zkontrolujeme, poruchu vyřešíme a v případě potřeby vyměníme součástky a díly. Tuto službu poskytujeme pro pračky, sušičky, myčky, varné desky, chladničky, vestavné kávovary, sporáky, digestoře, trouby a vestavné mikrovlnné trouby.

Náhradní díly a příslušenství
Náhradní díly a příslušenství

Vyhledejte si originální náhradní díly pro váš spotřebič v našem e-shopu a nechte si je doručit přímo domů.