Jak prát džíny

Naposledy aktualizováno 15.05.2020 13:07

Perfektní džíny nejsou jenom nezbytnou součástí šatníku, je to investice. Pokud jim dáte správné množství lásky a péče, vaše džíny se s věkem zlepšují a zlepšují.


1. Jak prát džíny bez vyblednutí

Nezapomeňte oddělit džíny od bílého nebo jiného světlého oblečení, protože by mohly pouštět barvu. Pokud je to možné, používejte náš program džíny/denim na pračkách, který je ideální pro všechny typy džínoviny.


2. Praní nových džínů - zkontrolujte štítek

Někteří výrobci doporučují první praní ručně: otočte džíny naruby, nalijte malé množství tekutého čisticího prostředku do vody a nechte je nasáknout alespoň 45 minut, příležitostně jemně promíchejte. Poté důkladně opláchněte studenou vodou a pověste je, aby vyschly.


3. Čisticí prostředek na džíny

Nezapomeňte své džíny ošetřovat správným čisticím prostředkem. Najdete zde mnoho pracích prášků, které jsou speciálně vytvořeny pro barevné oděvy. Tekuté čisticí prostředky nebo kapsle na praní si rozumějí s džínovinou nejlépe, protože jsou šetrnější k barvám.


Čištění a ošetřování džínů

Náš systém UltraCare ošetřuje vaše džíny, když je čistí. Na rozdíl od jiných praček, které mísí prací prášek a aviváž v bubnu, náš exkluzivní systém je předmíchá dříve, než se voda dokonce dotkne oblečení, aby bylo dosaženo co nejlepších pracích výsledků. 

Napište recenzi a vyhrajte
Napište recenzi a vyhrajte

Váš názor je pro nás velmi důležitý. Proto každého, kdo na základě registrace vyplní recenzi, automaticky zařadíme do pravidelného losování o stolní mixér Explore 7.