Jak prát košile - tři tipy

Naposledy aktualizováno 14.05.2020 14:54


Po generace přicházejí a odcházejí trendy, ale bílé košile byly vždy v módě. Pokud chcete, aby si zachovaly svěžest, eleganci a zářivou bělost i bez chemické čistírny, stačí se řídit našimi tipy.


1. Zkontrolujte štítek

Před praním košili zcela rozepněte včetně manžet a límců. Nezapomeňte si prohlédnout doporučení na štítku, abyste měli představu o optimální teplotě a základní péči. 2. Prací prostředek vybírejte obezřetně

Chcete-li, aby vaše košile vypadaly stále jako nové, použijte prací prášek s obsahem bělidla, aby bílá zůstala skutečně bílá.


3. Dopřejte jim prostor

Mezi prádlem a horní stranou bubnu nechte mezeru na šířku ruky, abyste ochránili své oblečení před zbytkem čistícího prostředku, který se z tkanin při nadměrném zatížení dostatečně nevymáchá. 


Aby byly košile dlouho jako nové

Vaše oblíbené košile zažívají hodně. Každodenní ruch a shon zničí svěží pocit, který milujete. Chcete-li se vyhnout hodinám žehlení, zařaďte do pracího programu fázi proti zmačkání.


Napište recenzi a vyhrajte
Napište recenzi a vyhrajte

Váš názor je pro nás velmi důležitý. Proto každého, kdo na základě registrace vyplní recenzi, automaticky zařadíme do pravidelného losování o stolní mixér Create 4.