Jak prát přikrývky a péřové bundy

Naposledy aktualizováno 15.05.2020 11:17

Pokud se dobře postaráte o svoje peří, peří se dobře postará se o vás. Přidání kuliček do bubnu našich sušiček PerfectCare zabrání shlukování peří po okrajích vaší bundy. Takže můžete zůstat trvale v teple a suchu.


1. Pro péřové bundy používejte nízké teploty

Ujistěte se, že jste péřové bundy vyprali  na jemný cyklus a nastavili pračku na jeden další máchací cyklus, aby se odstranily všechny stopy pracího prostředku.


2. Sušení polštářů, přikrývek a bund v sušičce

Chcete-li dosáhnout co nejlepších výsledků, použijte program pro vlnu. Pokud nemá vaše sušička program na vlnu,  zvolte dlouhý cyklus při střední teplotě a použijte sušící kuličky, abyste zajistili, že oblečení bude nadýchané a skvěle vonící. Nevyjímejte oblečení ze sušičky, dokud není 100% suché.


3. Chraňte vzhled péřových bund

Perte péřové bundy a jiné materiály s náplní z peří odděleně od ostatních oděvů, s prázdnými kapsami, zavřenými suchými zipy a zipy, aby nedošlo k poškození svrchního materiálu.


Technologie 3DSense pro přesné sušení

CycloneCare s technologií 3DSense zachází s vaším oblečením s mimořádnou péčí. Čte vlhkost hluboko uvnitř oděvů a pomocí senzorů detekuje vlhkost 5 centimetrů hluboko do oblečení. Když tradiční sušičky indikují, že je bunda suchá, 3DSense pokračuje, dokud nejsou dokonce ani hrubé vícevrstvé oděvy přesně vysušeny - nevyžaduje žádné další sušení vzduchem. Díky tomu si bunda udržuje svůj vzhled a poskytuje až o 30% vyšší tepelnou izolaci ve srovnání se stejnou bundou sušenou na vzduchu.Zhodnoťte svůj spotřebič
Zhodnoťte svůj spotřebič

Váš názor je pro nás důležitý. Ceníme si každé recenze, která hodnotí používání spotřebiče a výsledky, jichž dosahuje. Budeme proto rádi, pokud se i vy podělíte o své zkušenosti se spotřebičem.