Jak prát přikrývky a péřové bundy

Naposledy aktualizováno 03.01.2022 7:41

Pokud se dobře postaráte o svoje peří, peří se dobře postará se o vás. Přidání míčků do bubnu našich sušiček PerfectCare zabrání shlukování peří po okrajích vaší bundy. Takže můžete zůstat trvale v teple a suchu.


1. Pro péřové bundy používejte nízké teploty

Ujistěte se, že jste péřové bundy vyprali  na jemný cyklus a nastavili pračku na jeden další máchací cyklus, aby se odstranily všechny stopy pracího prostředku.


2. Sušení polštářů, přikrývek a bund v sušičce

Chcete-li dosáhnout co nejlepších výsledků, použijte program pro vlnu. Pokud nemá vaše pračka program na vlnu,  zvolte dlouhý cyklus při střední teplotě a poté použijte při sušení míčky do sušičky, abyste zajistili, že oblečení bude nadýchané. Nevyjímejte oblečení ze sušičky, dokud není 100% suché.


3. Chraňte vzhled péřových bund

Perte péřové bundy a jiné materiály s náplní z peří odděleně od ostatních oděvů, s prázdnými kapsami, zavřenými suchými zipy a zipy, aby nedošlo k poškození svrchního materiálu.


Technologie 3DSense pro přesné sušení

CycloneCare s technologií 3DSense zachází s vaším oblečením s mimořádnou péčí. Čte vlhkost hluboko uvnitř oděvů a pomocí senzorů detekuje vlhkost 5 centimetrů hluboko do oblečení. Když tradiční sušičky indikují, že je bunda suchá, 3DSense pokračuje, dokud nejsou dokonce ani hrubé vícevrstvé oděvy přesně vysušeny - nevyžaduje žádné další sušení vzduchem. Díky tomu si bunda udržuje svůj vzhled a poskytuje až o 30% vyšší tepelnou izolaci ve srovnání se stejnou bundou sušenou na vzduchu.Napište recenzi a vyhrajte
Napište recenzi a vyhrajte

Váš názor je pro nás velmi důležitý. Proto každého, kdo na základě registrace vyplní recenzi, automaticky zařadíme do pravidelného losování o stolní mixér Create 4.