Jak prát sportovní oblečení

Naposledy aktualizováno 15.05.2020 11:34

Doporučujeme vám použít program Sport, který je vyladěn pro sportovní oděvy, takže je pere efektivněji. Dbejte na to, abyste si vybrali ten pravý prací prostředek, který byl speciálně vytvořen tak, aby odstraňoval odolné skvrny a eliminoval zápach.


1. Odstranění skvrn od potu

Bavlněné tričko absorbuje mnohem více vlhkosti, takže ocení trochu navíc něžné lásky a péče. Otočte jej naruby a nalijte tekutý prací prostředek na oblasti podpaží. Nechte vsáknout po dobu asi 30 minut a poté vyperte při nejvyšší teplotě, kterou štítek umožňuje.


2. Sportovní program

Použijte program Sport na pračce i na bubnové sušičce *. Pokud nemáte program Sport, je syntetický cyklus velmi podobný. Pokud je prádlo silně zašpiněné, nezapomeňte přidat další máchání. Při sušení se ujistěte, že jste bavlnu oddělili od syntetických materiálů, protože absorbují vlhkost odlišně.

* Pouze u vybraných produktů


3. Jak udržet svou tašku na sportovní oblečení svěží

Udržujte mezi tréninkem svěžest. Pokud v tašce necháte několik vonných ubrousků do sušičky, udržíte v ní vůni. Nikdy nenechávejte sportovní oblečení ležet v tašce. Vyjměte jej co nejdříve, i když se chystáte prát později.


Čištění a ošetřování sportovního oblečení

Náš systém UltraCare ošetřuje vaše sportovní oblečení. Na rozdíl od jiných praček, které mísí prací prášek a aviváž v bubnu, náš exkluzivní systém je předmíchá ještě předtím, než se voda dotkne oblečení, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků praní. 

Napište recenzi a vyhrajte
Napište recenzi a vyhrajte

Váš názor je pro nás velmi důležitý. Proto každého, kdo na základě registrace vyplní recenzi, automaticky zařadíme do pravidelného losování o stolní mixér Explore 7.