Jak prát vlnu

Naposledy aktualizováno 14.05.2020 14:01

Navržena na roky, vlna je skvělá investice, pokud se o ni řádně postaráte. Ať už je to nadčasový kabát nebo každodenní svetr, pomůžou vám tyto rady, aby vám oděvy z vlny dělaly radost dlouho.


1. Praní vlny v pračce

Pokud vaše pračka nemá cyklus vlny, doporučujeme použít cyklus praní za studena, který imituje program „ruční praní“ a vždy perte vlnu obrácenou naruby. 


2. Vyberte si prací prostředek na vlnu obezřetně

Nepoužívejte vysoce agresivní čisticí prostředky, „biologické“ čisticí prostředky obsahující enzymy ani žádné čisticí prostředky obsahující bělidla. Měl by být použit speciální prací prostředek na vlnu.


3. Jak správně ukládat vlněné oděvy

Uložte svetr složený na pevnou polici, abyste jej ochránili před protahováním. Pokud jej musíte zavěsit, použijte speciální ramínka na pleteniny, abyste jim poskytli maximální podporu.


Vyperte a vysušte svou vlnu

Vlněný program našich praček PerfectCare je certifikován,  program "vlna" musí být stejně jemný jako mytí rukou. Naše sušičky DelicateCare také nabízejí jedinečný cyklus vlny. Speciální rychlost bubnu udržuje vaši vlnu rozprostřenou na stěně bubnu. To vede k dobrým výsledkům sušení. Takže máte zaručené, že se oblečení nesrazí a  je chráněno proti zamotání a zkroucení.

Napište recenzi a vyhrajte
Napište recenzi a vyhrajte

Váš názor je pro nás velmi důležitý. Proto každého, kdo na základě registrace vyplní recenzi, automaticky zařadíme do pravidelného losování o stolní mixér Create 4.