Těsnění dvířek pračky je poškozené

Naposledy aktualizováno 07.11.2019 13:33

Problém: 

  • Těsnění dvířek pračky je uvolněné, poškozené nebo deformované 

Platí pro:

  • Pračka s předním plněním (integrovaná nebo volně stojící)

Řešení:

1. Obraťte se na autorizované servisní středisko.  

Pokud je těsnění dvířek pračky uvolněné, poškozené nebo deformované, doporučujeme vám požádat o návštěvu servisního technika, který těsnění vymění.  

Příčina

  • Poškození těsnění dvířek pračky se běžně stává kvůli přetížení spotřebiče nebo zachycení prádla mezi těsněním a panelem dvířek na začátku pracího programu.  
  • Praní textilií, které jsou silně nasycené olejem, mazivem nebo jinými mastnými látkami, mohou poškodit pryžové části pračky.Takové tkaniny předeperte v ruce, než je vložíte do pračky.    


Upozornění: Nedoporučujeme používat výrobek do doby, než je problém zcela odstraněn. Odpojte výrobek od napájení a nepřipojujte jej do doby, než si budete jisti, že to je možné bezpečně provést.


Objednejte si servis
Objednejte si servis

V oblasti, ve které se nacházíte, nabízíme službu Fixní cena opravy. O opravu se postarají kvalifikovaní servisní technici Electrolux. Spotřebič nejprve zkontrolujeme, poruchu vyřešíme a v případě potřeby vyměníme součástky a díly. To vše již za 4490 Kč pro pračky, sušičky, myčky, desky a vestavěné kávovary nebo 3490 Kč pro chladničky, sporáky, trouby a mikrovlnné trouby, digestoře.

Náhradní díly a příslušenství
Náhradní díly a příslušenství

Vyhledejte si originální náhradní díly pro váš spotřebič v našem e-shopu a nechte si je doručit přímo domů.