Udržujte své outdoor oblečení nepromokavé

Naposledy aktualizováno 15.05.2020 12:08

Speciálně navržené outdoor cykly Electrolux na našich pračkách a bubnových sušičkách pracují synchronně a obnovují ochranu nepromokavosti u vašich oděvů. Díky tomu bude proces čištění bezproblémový a bez námahy, takže si vaše outdoor oblečení budete moci užít déle.


1. Jak obnovit nepromokavé oděvy

Důležité je oděvy odpuzující vodu prát, protože dýchací schopnosti se časem zhoršují. Nejprve vyprázdněte kapsy, zapněte je, zapněte všechny zipy atd.


2. Prací prostředek vyberte obezřetně

Přidejte tekutý prací prostředek do pravého oddílu (1) a vodu odpuzující činidlo do oddílu aviváže (2), abyste při posledním máchání obnovili odpudivost vody u oděvu. Nepoužívejte práškový prací prostředek, aviváž nebo bělidlo.


3. Program pro outdoor oblečení

Nastavte pračku na outdoor program. Pokud na pračce nemáte outdoor program, nezapomeňte do cyklu přidat další máchání.


4. Sušte v sušičce

Pak můžete bundu přímo vložit do sušičky a zvolit náš speciální program Outdoor. Kombinace dvou prvků: správná teplota a čas obnovuje odpudivost vody. 


Obnovte ochranu odpudivosti vody lépe než sušením na vzduchu pomocí nového a inovativního outdoor programu DelicateCare System

S naším systémem DelicateCare je odpuzování vody vašeho speciálního outdoor oblečení zachováno a obnoveno lépe než při sušení vzduchem. DelicateCare upravuje teplotu a pohyb bubnu, aby chránil textilie před vnějším opotřebením a zabezpečil správné množství tepla.Zhodnoťte svůj spotřebič
Zhodnoťte svůj spotřebič

Váš názor je pro nás důležitý. Ceníme si každé recenze, která hodnotí používání spotřebiče a výsledky, jichž dosahuje. Budeme proto rádi, pokud se i vy podělíte o své zkušenosti se spotřebičem.