Když otevřu sušičku, je v ní velké množství vláken a textilního prachu

Naposledy aktualizováno 21.05.2020 14:35

Problém

  • Když otevřu sušičku, je v ní velké množství vláken a textilního prachu.
  • Během sušení je normální, že se na prádle zachycují vlákna, a nelze tomu zabránit. Tento jev velmi závisí na náplni (např. nové ruční, fleecové oblečení, apod.).

Platí pro

  • Odvětranou sušičku
  • Kondenzační sušičku
  • Sušičku s tepelným čerpadlem

Řešení  

1. Vyčistěte filtry v otvoru dvířek.  

2. V případě bubnové myčky s kondenzátorem či tepelným čerpadlem vyčistěte kondenzátor, který se nachází na spodní straně vašeho spotřebiče.  

3. V případě odvětrávané bubnové sušičky zkontroluje, zde může vzduch nerušeně proudit skrze odvětrávací hadici a skrze všechny zdi.  

Pokud výše uvedené rady nevyřeší problém, doporučujeme vám vyžádat si návštěvu servisního technika.    

Upozornění: Nedoporučujeme používat výrobek do doby, než je problém zcela odstraněn. Odpojte výrobek od napájení a nepřipojujte jej do doby, než si budete jisti, že to je možné bezpečně provést.

Objednejte si servis
Objednejte si servis

V oblasti, ve které se nacházíte, nabízíme službu Fixní cena servisu. O opravu se postarají kvalifikovaní servisní technici Electrolux. Spotřebič nejprve zkontrolujeme, poruchu vyřešíme a v případě potřeby vyměníme součástky a díly. Tuto službu poskytujeme pro pračky, sušičky, myčky, varné desky, chladničky, vestavné kávovary, sporáky, digestoře, trouby a vestavné mikrovlnné trouby.

Náhradní díly a příslušenství
Náhradní díly a příslušenství

Vyhledejte si originální náhradní díly pro váš spotřebič v našem e-shopu a nechte si je doručit přímo domů.

Napište recenzi a vyhrajte
Napište recenzi a vyhrajte

Váš názor je pro nás velmi důležitý. Proto každého, kdo na základě registrace vyplní recenzi, automaticky zařadíme do pravidelného losování o stolní mixér Explore 7.