Asistované vaření

Naposledy aktualizováno 10.03.2022 11:11


Získejte přístup k funkci AssistedCooking prostřednictvím aplikace My Electrolux Kitchen a jednoduše vyberte jídlo, které vaříte. Trouba vás navede na správný program a délku času, aby bylo vaše jídlo dokonalé.Pouhým provedením těchto kroků vám Asistované vaření (AssistedCooking) pomůže bez námahy získat odborné výsledky:

KROK 1

Získejte přístup k funkci Asistované vaření (AssistedCooking) prostřednictvím aplikace My Electrolux Kitchen.

KROK 2

Vyberte své oblíbené jídlo z naší široké nabídky. U některých pokrmů se můžete rozhodnout použít teplotní senzor (sondu) jídla ke sledování teploty uvnitř.

KROK #3

Vložte jídlo do trouby.

KROK 4

Trouba vás navede k ideálnímu programu a délce času pro dokonalé propečení pokrmu. Čas a teplotu lze upravit podle vaší chuti, abyste měli plnou kontrolu.

KROK #5

Vyberte „Start“.

KROK #6

Ať už vaříte sýrové veganské lasagne nebo lahodného lososa, AssistedCooking vám pomůže bez námahy vařit jídla při správné teplotě a vhodnou dobu, aby vaše pokrmy vždy byly připraveny tak, jak je máte rádi.

Zhodnoťte svůj spotřebič
Zhodnoťte svůj spotřebič

Váš názor je pro nás důležitý. Ceníme si každé recenze, která hodnotí používání spotřebiče a výsledky, jichž dosahuje. Budeme proto rádi, pokud se i vy podělíte o své zkušenosti se spotřebičem.