Asistované vaření

Naposledy aktualizováno 21.12.2022 9:29


Získejte přístup k funkci AssistedCooking prostřednictvím aplikace My Electrolux Kitchen a jednoduše vyberte jídlo, které vaříte. Trouba vás navede na správný program a délku času, aby bylo vaše jídlo dokonalé.Pouhým provedením těchto kroků vám Asistované vaření (AssistedCooking) pomůže bez námahy získat odborné výsledky:

KROK 1

Získejte přístup k funkci Asistované vaření (AssistedCooking) prostřednictvím aplikace My Electrolux Kitchen.

KROK 2

Vyberte své oblíbené jídlo z naší široké nabídky. U některých pokrmů se můžete rozhodnout použít teplotní senzor (sondu) jídla ke sledování teploty uvnitř.

KROK #3

Vložte jídlo do trouby.

KROK 4

Trouba vás navede k ideálnímu programu a délce času pro dokonalé propečení pokrmu. Čas a teplotu lze upravit podle vaší chuti, abyste měli plnou kontrolu.

KROK #5

Vyberte „Start“.

KROK #6

Ať už vaříte sýrové veganské lasagne nebo lahodného lososa, AssistedCooking vám pomůže bez námahy vařit jídla při správné teplotě a vhodnou dobu, aby vaše pokrmy vždy byly připraveny tak, jak je máte rádi.

Napište recenzi a vyhrajte
Napište recenzi a vyhrajte

Váš názor je pro nás velmi důležitý. Proto každého, kdo na základě registrace vyplní recenzi, automaticky zařadíme do pravidelného losování o stolní mixér Explore 7.