CookView® – jak používat kameru na vaší troubě Electrolux

Naposledy aktualizováno 23.01.2024 13:37

CookView® na telefonu v ruce
S CookView® můžete sledovat, co se děje ve vaší troubě, i když zrovna nemůžete být v kuchyni. Integrovaná kamera vaší chytré trouby vám pomůže vždy dosáhnout perfektních výsledků – dokonce i na dálku. Tato funkce je dostupná u vybraných modelů troub Electrolux.

Co je kamera CookView® a proč byste ji měli používat?

Kamera CookView® je integrována do madla dvířek vaší trouby a směřuje dovnitř trouby. Umožňuje vám sledovat průběh vaření, aniž byste museli jít fyzicky k troubě, otevřít dvířka a kontrolovat přípravu jídla. To je ideální, pokud nechcete ztrácet čas v kuchyni, ale potřebujete průběžně sledovat přípravu a blížící se dokončení pokrmu.

Jak používat kameru trouby CookView®

Co budete potřebovat:

1. Zkontrolujte ve svém telefonu, zda máte troubu připojenou k aplikaci Electrolux. Pokud jste troubu ještě nepřipojili, začněte tímto krokem.
2. Ujistěte se, že je vaše trouba připojena k Wi-Fi.

Přístup ke kameře:


Začněte vařit jako obvykle. Během vaření můžete prostřednictvím aplikace sledovat díky kameře živý přenos z vaření jídla připravovaného ve vaší troubě.

Tipy a triky

  • Uložte obrázek z kamery, sdílejte jej s ostatními a aktualizujte zobrazení kamery. Tyto funkce najdete v pohledu kamery.
  • Pokud je vaše kuchyně velmi světlá, odrazy ve skle dvířek trouby mohou zobrazení kamery omezit. V tomto případě použijte dodaný kryt kamery, abyste zabránili odrazu světla a zlepšili tak kvalitu obrazu. Chcete-li jej nainstalovat, zatlačte kryt kamery mezi sklo dvířek a madlo ve střední poloze. Delší háčky opřete o sklo a kratší o zadní část madla.
  • Pokud není obraz z kamery v aplikaci plně viditelný, ujistěte se, že kamera v madle dvířek není zakrytá a že je trouba připojena k Wi-Fi. Pokud problém přetrvává a týká se Wi-Fi, přesuňte router co nejblíže k troubě nebo zvažte pořízení zařízení pro posílení Wi-Fi signálu.


Další informace o konkrétním modelu trouby najdete v návodu k použití. Svůj návod k použití najdete zde

Nyní, když jste se dozvěděli vše o kameře CookView®možná se budete chtít dozvědět více o tom, jak používat aplikaci Electrolux s vaší chytrou troubou.

Náhradní díly a příslušenství
Náhradní díly a příslušenství

Vyhledejte si originální náhradní díly pro váš spotřebič v našem e-shopu a nechte si je doručit přímo domů.

Napište recenzi a vyhrajte
Napište recenzi a vyhrajte

Váš názor je pro nás velmi důležitý. Proto každého, kdo na základě registrace vyplní recenzi, automaticky zařadíme do pravidelného losování o stolní mixér Create 4.