Jak používat aplikaci s vaší troubou Electrolux

Naposledy aktualizováno 23.01.2024 9:51

Žena používající aplikaci My Electrolux Kitchen s troubou

Aplikace Electrolux vás naučí lépe využívat funkce vaší chytré trouby Electrolux, usnadní kontrolu nad přípravou a rozšíří vaše kulinářské dovednosti díky funkci asistovaného vaření. Užijte si vaření bez námahy s vaší chytrou troubou.

Jak začít s aplikací Electrolux 

Co je potřeba:

1. Stáhněte si aplikaci Electrolux do svého chytrého telefonu a připojte k ní troubu.

2. Ujistěte se, že je vaše trouba připojena k Wi-Fi.

3. Povolte vzdálené ovládání (povolit dálkové ovládání): Aby mohly funkce aplikace fungovat, musí být povoleno vzdálené ovládání – to platí pro jakoukoli funkci, kde aplikace ovládá nebo mění nastavení trouby. Vzdálené ovládání je označeno ikonou ikona  . U některých tub stačí kliknout na tuto ikonu a povolit vzdálené ovládání. Na ostatních to povolíte v MENU v části NASTAVENÍ > PŘIPOJENÍ nebo NASTAVENÍ > VZDÁLENÁ OBSLUHA.

Upozornění: Z bezpečnostních důvodů se vzdálené ovládání po určité době automaticky vypne a možná jej budete muset znovu zapnout, než začnete vařit.

Přehled užitečných funkcí aplikace Electrolux

Následující přehled funkcí je pouze orientační a nemusí odpovídat funkcím u vašeho modelu trouby. V aplikaci mohou být k dispozici také další funkce.

Začínáme

Vzdálené monitorování – umožňuje přístup k troubě v aplikaci během vaření, abyste mohli sledovat nastavení trouby a sledovat zbývající čas.

Kamera (CookView) – umožňuje vám sledovat průběh vaření prostřednictvím kamery uvnitř trouby. Další informace o CookView

Vzdálené ovládání – pokud je vzdálené ovládání povoleno, můžete ovládat svou troubu přímo z aplikace, např. spustit, zastavit nebo změnit nastavení pečicího programu. Jednoduše vyberte troubu v aplikaci a získejte přístup k dostupným ovládacím prvkům.

To vám umožní změnit nastavenou teplotu uprostřed pečení nebo zapnout gril, aby pokrm získal zlatavou kůrku, aniž byste museli chodit do kuchyně.

Upozornění – příslušná upozornění z vaší chytré trouby můžete dostávat přímo v aplikaci, například pro časovač trouby, pokud dojde k chybě během vaření nebo upozornění na údržbu. Pokud navíc vaříte s párou a v troubě dojde voda, aplikace vás na to upozorni.

Moje kuchařka – uložte si do aplikace své vlastní recepty, včetně pečicího programu, času a teploty. Tato nastavení lze také odeslat přímo do trouby, když chcete vařit svůj recept. Moji kuchařku najdete v aplikaci v sekci Chuť. 


Objevte více

AssistedCooking – máte vybraný recept, ale nevíte, jaký program použít? Funkce asistovaného vaření vám poskytne dokonalý návod a provede vás nastavením krok za krokem, abyste dosáhli požadovaných výsledků. AssistedCooking najdete v aplikaci v sekci Chuť. Zjistěte více o AssistedCooking.

Hlasové ovládání – vaše chytrá trouba je nyní opravdu inteligentní. Můžete povolit hlasové ovládání a ovládat troubu pouze pomocí hlasu a mít tak volné ruce pro jiné úkony. Podívejte se do sekce Konektivita a prozkoumejte, které systémy podporujeme, a můžete začít.


Další informace o konkrétním modelu trouby naleznete v návodu k použití. Svůj uživatelský manuál naleznete zde.

Napište recenzi a vyhrajte
Napište recenzi a vyhrajte

Váš názor je pro nás velmi důležitý. Proto každého, kdo na základě registrace vyplní recenzi, automaticky zařadíme do pravidelného losování o stolní mixér Explore 7.