Jak používat CamCook® s vaší troubou Electrolux

Naposledy aktualizováno 21.11.2023 15:13

Použití CamCook® na telefonu
Dosáhněte vynikajících výsledků pomocí fotoaparátu svého telefonu, abyste zlepšili svůj zážitek z vaření v troubě Electrolux. CamCook® vám pomůže využít funkce vaší chytré trouby v plném rozsahu tím, že snadno najde správný způsob vaření vašich oblíbených jídel – pokaždé. Tato funkce je dostupná u vybraných modelů.

Co je CamCook® a proč byste ho měli používat?

Jediné, co díky CamCook® musíte udělat, je vyfotit své jídlo pomocí fotoaparátu na vašem smartphonu. Ten využije svou AI technologii rozpoznávání obrazu k identifikaci jídla, které chcete připravit. CamCook® pak navrhne ideální nastavení trouby pro váš pokrm a odešle informace do vaší chytré trouby. Toto nastavení si můžete uložit do Moje kuchařka v aplikaci My Electrolux, abyste příště dosáhli konzistentních výsledků vaření.

Jak používat CamCook®

Co budete potřebovat:

1. Ujistěte se, že máte ve svém smartphonu nainstalovanou aplikaci My Electroluxhen a k ní připojenou troubu. Pokud jste troubu ještě nepřipojili, začněte tímto krokem.
2. Ujistěte se, že je vaše trouba připojena k Wi-Fi.
3. Abyste mohli odeslat nastavení do vaší trouby, budete muset povolit vzdálené ovládání.

Přístup k funkci CamCook® v aplikaci:

1. Funkci CamCook® najdete v Moje kuchařka na kartě Chuť v aplikaci – hledejte ikonu fotoaparátu.

2. V CamCook® můžete buď použít obrázek z knihovny obrázků, nebo otevřít fotoaparát chytrého telefonu v aplikaci a pořídit nový obrázek.

3. CamCook® použije svou obrazovou technologii AI k rozpoznání vašeho pokrmu a navrhne ideální nastavení, které pak můžete odeslat přímo do vaší chytré trouby a začít vařit.

Osoba, která fotografuje jídlo

Tipy a triky

  • Existují dva hlavní způsoby použití funkce CamCook®. Jednou z možností je vyfotit své jídlo a CamCook® z knihovny receptů navrhne, o jaké jídlo se jedná a jak ho uvařit.
  • Alternativně můžete použít CamCook® k vyhledání mezi svými oblíbenými recepty, které jste si uložili do Moje kuchařka spolu s nastavením trouby, a pak odeslat uložené předvolby přímo do vaší trouby.
  • Své vlastní pokrmy a recepty s preferovaným nastavením trouby můžete přidat do Moje kuchařka pořízením obrázku a vytvořením vlastních předvolených nastavení. Až budete příště chtít vařit uložené jídlo, stačí vyfotit a CamCook® odešle uložená nastavení trouby do vaší chytré trouby.


Další informace o konkrétním modelu trouby najdete v návodu k použití. Svůj návod k použití najdete zde

Nyní, když jste se dozvěděli vše, co je třeba vědět o používání funkce CamCook®, možná se budete chtít dozvědět více o tom, jak používat aplikaci My Electrolux s vaší chytrou troubou.

Napište recenzi a vyhrajte
Napište recenzi a vyhrajte

Váš názor je pro nás velmi důležitý. Proto každého, kdo na základě registrace vyplní recenzi, automaticky zařadíme do pravidelného losování o stolní mixér Explore 7.