Místnost není pořádně/zcela vysátá, ale robotický vysavač se vrátil do dobíjecí stanice

Naposledy aktualizováno 21.07.2020 7:52

Dotaz

Místnost není pořádně vysátá, robotický vysavače se vrátil do dobíjecí stanice.

Vztahuje se k

  • robotický vysavač

Řešení

Robotický vysavač se vrací do dobíjecí stanice, aby si dobil baterie. Robotický vysavač automaticky obnoví program vysávání, jakmile budou baterie dobity (~ 2 hod.).

Robotický vysavač se pravděpodobně potřebuje dobít. V takovém případě se rozsvítí tlačítko Home a robotický vysavač se vrátí do dobíjecí stanice. Svítí tlačítko Home. Baterie a tlačítka Play/Pause blikají, čím ukazují, že se robotický vysavač nabíjí a že bude pokračovat tam, kde přestal. Robotický vysavač se dobije až na 80 %, aby mohl rychleji pokračovat ve vysávání. Doba dobíjení je zhruba 2 hodiny. Doba chodu po rychlém dobíjení je zhruba 80 % maxima.

Objednejte si servis
Objednejte si servis

V oblasti, ve které se nacházíte, nabízíme službu Fixní cena opravy. O opravu se postarají kvalifikovaní servisní technici Electrolux. Spotřebič nejprve zkontrolujeme, poruchu vyřešíme a v případě potřeby vyměníme součástky a díly. To vše již za 4490 Kč pro pračky, sušičky, myčky, desky a vestavěné kávovary nebo 3490 Kč pro chladničky, sporáky, trouby a mikrovlnné trouby, digestoře.

Náhradní díly a příslušenství
Náhradní díly a příslušenství

Vyhledejte si originální náhradní díly pro váš spotřebič v našem e-shopu a nechte si je doručit přímo domů.