Mohu robotický vysavač (dočasně) používat bez dobíjecí stanice? (např. v jiném patře)

Naposledy aktualizováno 27.07.2020 13:10

Dotaz

Lze robotický vysavač (dočasně) používat bez dobíjecí stanice?

Vztahuje se k

  • robotický vysavač

Řešení

Ano, robotický vysavač může fungovat bez nabíječky až do vybití baterie. Spusťte prosím robotický vysavač na stejném místě, na němž by měla být umístěna nabíječka: umístěte jej na podlahu vedle stěny. Ujistěte se, že je na obou stranách robotického vysavače 0,5 m volného místa a 1,5 m volného místa před ním. Pokud robotický vysavač spustíte mimo dobíjecí stanici, vrátí se do výchozí pozice a jednoduše se zastaví bez zajetí do stanice. Chcete-li robotický vysavač používat v jiném patře pravidelně, můžete si koupit dobíjecí stanici navíc do každého patra.

Objednejte si servis
Objednejte si servis

V oblasti, ve které se nacházíte, nabízíme službu Fixní cena servisu. O opravu se postarají kvalifikovaní servisní technici Electrolux. Spotřebič nejprve zkontrolujeme, poruchu vyřešíme a v případě potřeby vyměníme součástky a díly. Tuto službu poskytujeme pro pračky, sušičky, myčky, varné desky, chladničky, vestavné kávovary, sporáky, digestoře, trouby a vestavné mikrovlnné trouby.

Náhradní díly a příslušenství
Náhradní díly a příslušenství

Vyhledejte si originální náhradní díly pro váš spotřebič v našem e-shopu a nechte si je doručit přímo domů.

Napište recenzi a vyhrajte
Napište recenzi a vyhrajte

Váš názor je pro nás velmi důležitý. Proto každého, kdo na základě registrace vyplní recenzi, automaticky zařadíme do pravidelného losování o stolní mixér Explore 7.