Přemístil/a jsem dobíjecí stanici, zatímco robotický vysavač vysával. Je to problém?

Naposledy aktualizováno 21.07.2020 11:40

Dotaz

Je problém, když přemístíme dobíjecí stanici, zatímco robotický vysavače vysává? 

Vztahuje se k

  • robotický vysavač

Řešení

Přemisťování nabíječky, zatímco robotický vysavač vysává, se nedoporučuje. Například v případě, že se robotický vysavač potřebuje během vysávání dobít, vrátí se do nabíjecí stanice. (Robotický vysavač si ponechá pouze tolik energie, aby se vrátil na poslední známé místo dobíjecí stanice). Pokud dobíjecí stanice není na svém původním místě, robotický vysavač spustí "režim hledání", aby dobíjecí stanici našel, což vyžaduje čas a může dojít k vybití baterií dříve, než robotický vysavač dobíjecí stanici najde. To může mít vliv na účinnost vysávání, protože se robotický vysavač nemůže dobít a vysávání dokončit.

Objednejte si servis
Objednejte si servis

V oblasti, ve které se nacházíte, nabízíme službu Fixní cena opravy. O opravu se postarají kvalifikovaní servisní technici Electrolux. Spotřebič nejprve zkontrolujeme, poruchu vyřešíme a v případě potřeby vyměníme součástky a díly. To vše již za 4490 Kč pro pračky, sušičky, myčky a vestavěné kávovary nebo 3490 Kč pro chladničky, desky, sporáky, trouby a mikrovlnné trouby, digestoře.

Náhradní díly a příslušenství
Náhradní díly a příslušenství

Vyhledejte si originální náhradní díly pro váš spotřebič v našem e-shopu a nechte si je doručit přímo domů.

Zhodnoťte svůj spotřebič
Zhodnoťte svůj spotřebič

Váš názor je pro nás důležitý. Ceníme si každé recenze, která hodnotí používání spotřebiče a výsledky, jichž dosahuje. Budeme proto rádi, pokud se i vy podělíte o své zkušenosti se spotřebičem.