Úklid po domácím mazlíčkovi aneb jak se zbavit zvířecích chlupů

Naposledy aktualizováno 15.04.2020 20:51

Milujeme domácí zvířata. Nic se nevyrovná oddanosti nejlepšího přítele člověka - jedinou nepříjemností je neustálé vysávání chlupů. Pokud máte podlahy světlé barvy a plemeno, které líná, problém se znásobuje. No co kdyby existovaly nějaké jednoduché triky pro čištění chlupů domácích mazlíčků?


Příslušenství k odstránění zvířecích chlupů

Při čištění psích chlupů jde především o nástavce. Používání běžné hubice vašeho vysavače nepřinese požadované výsledky - zejména u věcí, jako jsou gauče a těžko přístupná místa.


1. Mini Turbo hubice

Výkonná rotační hubice s kartáčovým válečkem pro maximální vysání chlupů a vláken po domácích mazlíčcích. Navrženo pro obtížně vysávané povrchy, jako jsou schody, nábytek a autosedačky.


2. Hubice s plyšovými lištami

Hubice s plyšovými lištami byla navržena tak, aby účinně odstraňovala chlupy domácích mazlíčků ze všech textilních povrchů.Vonné ubrousky do sušičky

Nemáte po ruce vysavač? Při odstraňování chlupů po domácích mazlíčcích z jakéhokoli povrchu jsou tyto ubrousky prostě nejlepší. Možná nevyčistí celý váš dům, ale když jste pod tlakem, jsou fantastické. Statická elektřina pomáhá těmto ubrouskům přitahovat chlupy domácích mazlíčků. Očistěte si oděv, židli, stolní desku během několika sekund. Jako magie.

Kup nyní