Váš průvodce příslušenstvím vysavačů

Naposledy aktualizováno 11.05.2020 12:34

Přemýšleli jste někdy, co dělají všechny ty kartáče, které máte u vysavače? Dobře, pozdravte své nové nejlepší přátele, protože jsou navrženy tak, aby usnadňovaly práci s mnoha běžnými úkoly čištění domácnosti.


Nástroj Electrolux 3 v 1

Některé z našich vysavačů přicházejí s jediným nástrojem. Ale nebuďte vystrašení - je to švýcarský armádní nůž příslušenství k vysavačům. Jsou to tři nástroje v jednom - oprašovací nástroj, štěrbinový nástroj a dokonce může sloužit jako textilního čistič. Poskytuje vám všechno příslušenství, které potřebujete, aby byl váš domov dokonale čistý.


Prachový nástroj

Začněme s oprašovacím nástrojem. Je perfektní k vyčištění některých z těch nepříjemnějších oblastí. Díky měkkým štětinám je ideální pro odstraňování prachu z okenních parapetů, stínítek, obkladových desek atd. Můžete jej také použít k oprášení nábytku a jiných předmětů, které se snadno poškrábají.


Štěrbinový nástroj

Jak jste možná uhodli podle názvu, štěrbinový nástroj je navržen tak, aby se dostal do těsných mezer, kde jiné nástroje jednoduše nedosáhnou. Je ideální pro čištění v rozích, kolem radiátorů a dokonce i mezi polštáři.


Látkový nástroj

Textilní nástroj udrží vaše čalounění, aby vypadalo jako nové. Se zabudovaným plyšovým pásem zvedne prach, nečistoty a chloupky ze všech textilních povrchů.

Zhodnoťte svůj spotřebič
Zhodnoťte svůj spotřebič

Váš názor je pro nás důležitý. Ceníme si každé recenze, která hodnotí používání spotřebiče a výsledky, jichž dosahuje. Budeme proto rádi, pokud se i vy podělíte o své zkušenosti se spotřebičem.