Objevte

Indukční varné desky

Zapojte kreativitu

Bez fantazie, dobrých nápadů a odvahy experimentovat by v kuchyni byla nuda. Máte chuť zažít víc? Vyzkoušejte kuchyňské pomocníky Electrolux, kteří s sebou přinášejí vždy něco navíc. Objevte třeba indukční vaření, které vám ušetří čas a umožní vám dosáhnout těch nejlahodnějších výsledků pohým dotykem ruky. Vždy rychle, přesně a bezpečně.

Vždy čistý a bezpečný povrch

Indukční varné desky se přizpůsobí vašim hrncům i pánvím, kterým vždy zajistí rychlý a rovnoměrný ohřev. Bez nádob se varné zóny indukční desky nezahřejí a nevyužitý prostor zůstává chladný i během vaření. Díky tomu je příprava jídla vždy bezpečná. Hladký a lesklý povrch je navíc snadné udržovat zářivě čistý – nečistoty se zkrátka nemají kam ukrýt. Užijte si vaření bez starostí i vy!

Ovládací panel indukční varné desky Electrolux

Optimální teplota jedním pohybem

Indukční varná deska vám umožní během vaření snadno zvýšit nebo snížit teplotu, abyste dosáhli požadovaných výsledků. Teplotu okamžitě změníte pouhým přejetím prstu po ovládací škále. Můžete tak udržovat omáčku při ideální teplotě, aniž by hrozilo, že se připálí. Přesné nastavení teploty podle aktuální potřeby navíc zamezuje plýtvání energií, a tak se může pozitivně odrazit i ve vašem vyúčtování za elektřinu.

Vařte více jídla najednou

Neztrácejte drahocenný čas! Varná plocha FlexiBridge vám poskytne dostatek prostoru pro přípravu hned několika oblíbených pokrmů. Indukční deska vám totiž umožní spojit až čtyři různé varné zóny a důmyslně je kombinovat podle jídla, která připravujete. Varná plocha nabízí dokonale rovnoměrný rozvod tepla pro hrnce a pánve libovolných tvarů a velikostí. Příprava několikachodového menu může být s FlexiBridge zábava!

Pánev na indukční varné desce Electrolux Infinite™

Luxusní minimalismus

Dodejte své kuchyni neokázalý styl prostřednictvím varné desky Infinite™ Pure. Je trochu tajemná – dokud nestisknete tlačítko napájení, nejsou na jejím povrchu vidět žádné ovládací prvky ani varné zóny. Rozsvícení skvěle čitelného červeného displeje ovšem znamená jediné: nastal čas vaření. Ať už je vypnutá, nebo zapnutá, minimalistický design desky propůjčí každé kuchyni moderní tvář.

Více prostoru pro kreativitu

Tři pánve na ploše FreeZone indukční varné desky Electrolux Infinite Combi
Varná deska Infinite™ Combi

Ať se jedná o jakýkoli pokrm, varná deska Infinite™ Combi vám dává volnost vařit přesně podle vašich představ.

Indukční varná deska Electrolux Infinite™ Combi s grilem plancha

Chytrá technologie usnadní vaření

Varná plocha FreeZone tak trochu přemýšlí za vás, aby vždy zdokonalila vaše pokrmy. Dokáže totiž automaticky detekovat velikost i tvar až tří různých nádob. Pro každou z nich tak můžete nastavit konkrétní teplotu, kterou si uchová, ať už ji na varné ploše FreeZone přesunete kamkoli. V případě větších nádob, jako jsou například grily Plancha, můžete varnou plochu naopak rozdělit, abyste pomocí dvou rozdílných teplot získali to nejlepší jídlo.

Okamžitý přehled

Varná deska Infinite™ Combi je pro kuchaře dokonalým pomocníkem. Na jejím velkém displeji vidíte jedním pohledem vše potřebné, například polohu všech nádob a úroveň teploty pod nimi. Teplotu lze velmi snadno upravovat a nastavení časovačů je rychlé, takže máte plnou kontrolu vždy a nad vším. Díky tomu se tato varná deska skvěle hodí i pro složité kulinářské výtvory.

Další výhody indukce

 • Tlačítko Stop and Go na indukční varné desce Electrolux
  1
  Okamžité zvýšení teploty

  Díky tlačítku zesílení výkonu si můžete skvělá jídla vychutnat rychleji. Skvěle se hodí pro kuchařské úkony prováděné na poslední chvíli.

 • Tlačítko Stop and Go na indukční varné desce Electrolux
  2
  Přerušení a pokračování

  Kdykoli potřebujete, jedním stisknutím tlačítka Stop&Go přípravu jídla přerušíte a dalším stisknutím můžete pokračovat, kde jste přestali.

 • Pára stoupající z hrnce do odsavače par
  3
  Odsavač par bez nutnosti ovládání rukou

  Funkce Hob2Hood automaticky ovládá váš odsavač par v závislosti na tom, co právě na varné desce připravujete. 

Z varu k perlení během okamžiku

Redukujete omáčku nebo na pánvi opékáte maso? Pokud víte, že příprava pokrmu vyžaduje překotné změny teploty, využijte funkci PowerSlide, která celý proces výrazně usnadní. Můžete zapomenout na manévry při hledání správné teploty, stačí jednoduše přesunout pánev z intenzivnější zóny ohřevu do té mírnější. Díky PowerSlide se můžete plně soustředit na chuť pokrmu, místo abyste se zatěžovali nastavováním varné desky. Vychutnejte si volnost a flexibilitu.

Soustřeďte se na vaření

Nechte varnou desku, aby sama komunikovala s odsavačem par. A vy se zatím můžete věnovat vaření. Budete-li chtít, pak se při zapnutí varné desky automaticky spustí funkce Hob2Hood. Když je tato funkce aktivní, přizpůsobuje intenzitu odsávání par vašemu vaření. Při prudkém smažení dojde ke zvýšení sacího výkonu. Při dušení naopak výkon klesne, a tak je odsávání méně intenzivní a tišší. Díky tomuto chytrému řešení se můžete soustředit na to, co je skutečně důležité – na perfektní chuť jídla.

Jsou k indukčnímu vaření třeba speciální hrnce a pánve?

Většina moderních hrnců, pánví a dalších nádob je s indukčními varnými deskami kompatibilní. Své stávající nádobí můžete otestovat pomocí magnetu. Jestliže magnet přilne ke dnu pánve, jedná se o vhodný typ materiálu pro indukční vaření. Pokud ne, vyzkoušejte nádoby z naší kolekce Infinite Chef. Ohřívají se až 14krát rychleji než hrnce a pánve z nerezové oceli. S indukčním vařením k sobě skvěle ladí.

Jehněčí s mrkví grilované na grilu Plancha značky Electrolux

Maximalizujte chuť jídla

Správná volba nádob vám pomůže dostat z každé ingredience maximum chuti. Naše nabídka zahrnuje nádobí, které vyniká mimořádnou kvalitou a odolností, i příslušenství a doplňky pro všechny kuchařské techniky. Jen s vhodným nádobím totiž naplno využijete potenciál svých spotřebičů. Co říkáte třeba na náš gril Plancha, který vám umožní zdravé grilování, pražení nebo opékání bez tuku?